Menu

PPC offline

PPC offline je akce pořádaná agenturou KOFEIN, která pravidelně přináší to nejlepší z oblasti správy PPC. Při každé PPC offline konferenci se můžete těšit na zvučná jména a zajímavá témata z oblasti PPC i RTB. Program akce je nabitý nejen novinkami z oboru, ale častokrát také témata, která patří k základu znalostí správného specialisty. Na své si tedy příjde téměř každý.

PPC offline je jednou z akcí, která by neměla uniknout žádnému PPCčkaři. Jaké další akce podle nás patří na must-see seznam?

  • PPC restart – celodenní konference pořádaná agenturou Taste, která se koná na pozdim každého roku. Stejně jako u PPC offline, i zde se můžete těšit na různé přednášky z oblasti performance marketingu.
  • Social restart – stejně jako PPC restart i tuto akci pořádá agentura Taste. Program bývá nabitý tipy na správu organické části facebooku, ale i novinkami v FB Ads světě. Takže pokud spravujete nejen klasické PPC systémy ale i Facebook ads, nenechte si tuto akci ujít.

Které další akce by vás měli zajímat? 

Pokud se nechcete soustředit přímo na PPC reklamu, ale zajímá vás online marketing obecně, mrkněte na náš blog, kde pravidělně informujeme o zajímavých akcích.

A pokud momentálně nemůžete na žádnou offline akci, vzdělávejte se alespoň prostřednictvím online kurzů a konferencí.

Víte, že Google pravidelně pořádá workshopy na různá témata? Že vzdělávat se v performance marketingu můžete díky Digitální garáži či Skillshopu? Že Digisemestr online přichází s nadupaným kurzem zaměřeným na pokročilou správu FB Ads?