Menu
eVisions logo

Kdo jsme a co děláme?

Jsme marketingová agentura eVisions specializující se na reklamu v online prostředí. Díky týmu zkušených odborníků z oboru marketingu pracujeme s nadšením od roku 2013 pro menší, střední i velké společnosti a v přátelské atmosféře děláme vše pro to, aby ve světě internetu a sociálních sítí vynikly.

Co nabízíme?

Jak postupujeme

Neuzavíráme se do obecných, nic neříkajících reklamních pouček, ale pracujeme s reálnými daty a zkušenostmi, na jejichž základě tvoříme analýzy, strategie a kampaně.

V rámci specializovaných týmů pokrýváme SEO, PPC, obsahový marketing, sociální sítě, e-mail marketing, zbožové srovnávače, UX a další komunikační kanály. Ve firmě máme rodilé mluvčí němčiny i slovenštiny, rozumíme specifikům trhů těchto zemí a dokážeme přizpůsobit klientovu obsahovou i vizuální komunikaci tak, aby byla účinná, efektivní a přinášela jasné výsledky.

Samotnou kapitolou je pro nás sdílení know-how. Vytváříme pravidelné příspěvky na firemní blog, točíme videa v rámci série Novinky z onlajnu. Nezavíráme se za dveře naší agentury, ale potkáváme se s lidmi z oboru i mimo něj – přednášíme na marketingových konferencích, pořádáme workshopy, účastníme se diskusí.

Vždy klademe důraz na osobní přístup ke klientovi a na budování dlouhodobého vztahu, který vede k oboustranné spokojenosti. Mluví za nás dlouhá a plynulá spolupráce s mnoha
klienty a zároveň navazování stále nových pracovních vztahů.

Potřebujete poradit v konkrétní záležitosti?
Napište nezávaznou poptávku:

    Napište nezávaznou poptávku


    Sdílíme své know-how

    Čtěte náš blog nabitý nejen novinkami z online marketingu

    Zobrazit další články

    Náš tým