Menu

Online semináře sociálních sítí

LinkedIn pro Váš byznys

LinkedIn je největší profesní síť, jejíž využití již zdaleka není jen pro nábor nových zaměstnanců. Dnes je rozšířenou platformou pro profesionální networking, branding i prodej. Zejména v B2B jsou osobní vazby klíčové pro obchodní úspěch. Na webináři se dozvíte, jak LinkedIn efektivně využít pro prezentaci vaší firmy i osobní značky. Dozvíte se, jak se aktivně prezentovat, budovat síť kontaktů, správně vyhledávat, nastavovat placené kampaně a své aktivity správně vyhodnocovat.

VÍCE

Úspěšná firemní komunikace na sociálních sítích

Tápete v prezentaci Vaší značky na sociálních sítích? Rádi Vám prakticky poradíme, jak na to. V online semináři se dozvíte, jak zaujmete správnou skupinu lidí a jak k ní komunikovat. Podíváme se na to, jak si vytvoříte vlastní Social Media strategii a co budete publikovat. A protože se dnes na sociálních sítích neobejdete bez placené reklamy, věnujeme jí druhou část webináře, kde si povíme, kam byste měli své peníze investovat.

VÍCE

Seminář na míru

Potřebujete proškolit v konkrétní oblasti sociálních sítí? Trápí vás komunikace na jedné konkrétní platformě? Nebo jste již nějaká školení absolvovali, ale není vám vše jasné? Ozvěte se nám a připravíme seminář na míru Vaší firmě. 

VÍCE

"Tisíceré díky za přednášku o sociálních sítích. Nestává se mi často, abych měl za hodinu čtyři strany A4 poznámek."

"Agentura eVisions předčila naše očekávání. Je důležité obklopit se lidmi, kteří odvádí špičkovou práci, jsou vždy otevření k diskuzi a přichází proaktivně s návrhy na zlepšení."

Ing. Jiří Racek, Ph.D.

SVUS Pharma a.s.

Jana Machourková

MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Certifikace

Kdo vás seminářem povede?

Diana Zadáková

Social Media Manager

Kristýna Bašusová

PPC Manager

Poznejte eVisions

Proč chtít školení právě od nás?

  • Individuální přístup – ke každému klientovi přistupujeme individuálně a během školení mu věnujeme maximální péči
  • Odbornost a zkušenosti – naši lektoři mají několikaleté zkušenosti v oboru a pracovali na projektech všech typů i velikostí
  • Praktické tipy – informace, které vás na školení naučíme, ihned uplatníte v praxi
  • Osvědčení – na závěr semináře každému poskytneme certifikát o jeho absolvování

Pošlete nám poptávku na seminář