Menu

Seminář na míru

Potřebujete proškolit v konkrétní oblasti sociálních sítí? Trápí vás komunikace na jedné konkrétní platformě? Nebo jste již nějaká školení absolvovali, ale není vám všem jasné? Ozvěte se nám a připravíme seminář na míru Vaší firmě. 

Zaměřujeme se na komplexní komunikaci na sociálních sítích a ovládáme platformy jako Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest a TikTok. Rádi vám poradíme jak se na nich prezentovat, ale i jaké jsou možnosti placené reklamy na těchto sítích a kolik byste do nich měli investovat.

Kdo vás seminářem povede?

Jak se na online seminář přihlásit?

Online školení organizujeme individuálně dle vašich požadavků a časových možností. Stačí nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře na této stránce a jeho datum konání a náplň společně domluvíme.

Co dalšího potřebujete vědět?

 • Seminář probíhá v menší skupině účastníků, tak abychom se vám během něj mohli individuálně věnovat. Nebojte se do něj vstupovat a klást nám otázky.
 • Účast na semináři nevyžaduje speciální znalosti nebo předchozí školení.
 • Po skončení semináře vám zašleme certifikát o jeho absolvování.
 • Cena online semináře se odvíjí od konkrétní poptávky (náplň, časová náročnost…).

Pošlete nám poptávku na seminář:  Co o nás říkají ti, které jsme již proškolili?

  „Tisíceré díky za přednášku o sociálních sítích. Nestává se mi často, abych měl za hodinu čtyři strany A4 poznámek.“

  • Ing. Jiří Racek, Ph.D., SVUS Pharma a.s.

  „Agentura eVisions předčila naše očekávání. Je důležité obklopit se lidmi, kteří odvádí špičkovou práci, jsou vždy otevření k diskuzi a přichází proaktivně s návrhy na zlepšení.“

  • Jana Machourková, MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

  „Se školením byli všichni spokojení a velmi se nám líbilo. Řekla bych, že i předčilo očekávání! Informace se nyní snažíme využívat v praxi.“

  • Andrea Fialová, Kalkulátor.cz