Menu

Volné pozice

1) Junior SEO specialista (konzultant)

Zajímáš se o obor online marketingu? Chceš se stát SEO specialistou, ale nemáš na to zatím dostatek zkušeností?
Ozvi se nám! Právě do týmu nabíráme juniory, kterým dáme příležitost se učit, sbírat zkušenosti a přitom si i příjemně vydělat.
Tým eVisions je plný lidí, kteří si rádi dělají práci “po svým”. Najdeš tu nadšence a přední odborníky na internetový marketing, kteří si zvolili svobodu a flexibilitu v práci, v realizaci preferují důvěru ze strany vedení, jsou zodpovědní a umí se postavit za své výsledky.
více informací »

2) Senior SEO specialista (SEO konzultant)

Baví tě SEO? Pracuješ rád na zajímavých projektech a chceš profesně růst? Přidej se k týmu zapálených markeťáků, kteří by pro SEO dýchali.
více informací »

3) Junior Online Marketing Specialist s němčinou

Na plný nebo částečný úvazek hledáme posilu našeho marketingového týmu plynně ovládající německý jazyk (slovem i písmem). Vybraný kandidát bude podporovat tým našich marketingových specialistů, pomáhat mu s plánováním kampaní, připravovat podklady a podílet se na realizaci všech exekutivních kroků. Po úspěšném zapracování bude mít možnost účastnit se projektů a samostatně je také vést.
více informací »

4) Linkbuilder

Zajímáš se o SEO a linkbuilding? Chceš se stát SEO specialistou, ale nemáš na to zatím dostatek zkušeností?
Právě do týmu nabíráme juniory, kterým dáme příležitost se učit, sbírat zkušenosti a přitom si i příjemně vydělat. Jako linkbuilder získáš možnost pracovat na různých projektech – vždy ve spolupráci se zkušeným kolegou, kterého se budeš moci ptát a od kterého můžeš přebírat cenné zkušenosti.
více informací »

5) PPC specialista

Baví tě PPC? Pracuješ rád na zajímavých projektech a chceš profesně růst? Přidej se k týmu zapálených markeťáků, kteří by pro internetový marketing dýchali.
více informací »

6) Stážista/stážistka v online marketingu

Nabízíme možnost placené stáže na 3-6 měsíců pro studenta/studentku vysoké školy. Vybraný kandidát bude při této stáži podporovat tým našich marketingových specialistů, pomáhat mu s plánováním kampaní, připravovat podklady a podílet se na realizaci všech exekutivních kroků. Po úspěšném zapracování bude mít možnost účastnit se projektů a samostatně je také vést.
více informací »