Menu

Cítíš, že bys k nám zapadl?

Staň se součástí našeho týmu

Žiješ online marketingem a víš moc dobře, že spokojenost v práci je hlavně o lidech? Máš nadšení, drajv, smysl pro humor a chceš trávit čas ve firmě, kde ti šéf nešlape na paty a můžeš ukázat, co v tobě je? Přidej se k nám!

Volné pozice

1) Social Media Specialista 🤳🏻

Jsi na sociálních sítích jako ryba ve vodě? S nadšením nasáváš novinky, sleduješ brandy na socialu a máš zkušenosti se správou firemního profilu? Právě sháníme nového social specialistu do našeho týmu! Hledáme člověka, který bude stejně zapálený jako my, chce se neustále posouvat a realizovat své nápady.

Chci vědět více »

2) SEO Specialista (mid/senior)

Zajímáš se o SEO? Do našeho SEO týmu hledáme dalšího člena týmu. Máme největší SEO tým v ČR a pracujeme na TOP brandech jak v Čechách, tak v zahraničí. Napiš nám a přijď se k nám podívat.

Chci vědět více »

3) PPC Specialista (mid/senior)

PPCčka klikáš už nějaký ten pátek a jsi ostřílený majstr, který se dokáže perfektně postarat o klienta i účty. Pracuješ se systémy Google Ads, Meta Ads, Sklik a ideálně máš už nějakou zkušenost i s Microsoft Ads. GA4 jsou pro tebe denní chléb a těšíš se až objevíš všechny možnosti, které nabízí.
Baví tě práce, která má přesah a chceš se posouvat (ať už do role teamleadera nebo projektového manažera). A my chceme tebe. Jsme tým plný lidí s drivem jako trám a hledáme k sobě někoho, kdo bude stejně zapálený.

Chci vědět více »

4) Stážista/stážistka v SEO oddělení 🔎

Hledáš způsob, jak začít svou kariéru v online marketingu? Máš zájem o SEO a chceš se naučit, jak optimalizovat webové stránky pro vyhledávače? Pak právě pro tebe máme skvělou příležitost v našem SEO oddělení!

Chci vědět více »

Nevidíš vhodnou volnou pozici pro tebe?
Neboj se a napiš nám i tak!  Přidej se k nám!

  V Praze je blaze

  Sídlíme v Karlíně. Nejbližší kavárnu máme 20 metrů a na oběd tě vezmeme na vietnam, indii, itálii, čínu nebo na českou klasiku.

  Obídos s los šéfos

  Nejsme žádná korporace, v které jsi viděl šéfa akorát na fotce na webu. S tím naším můžeš klidně zajít na pivo a probrat, co tě zajímá nebo leží na srdci.

  Pet friendly!

  Máš psa, kočku,... bez kterých nedáš ani ránu? Vem ji k nám. Milujeme zvířata a oceníme dalšího 4 nohého parťáka v týmu.

  Do práce v pantoflích + možnost home office

  U nás si holky nedrtí nohy v lodičkách a kluci se ani v létě nepaří v obleku. A co když se ráno probudíš a není ti úplně hej? Zůstaň doma a pracuj klidně celý den z postele.

  Nenecháme tě
  ve štychu

  Tým je u nás základ všeho. Řídíme se heslem "jeden za všechny, všichni za jednoho". Potřebuješ pomocnou ruku? Ptej se a my ti se vším vždycky rádi a ochotně pomůžeme.

  Malí rostou, my se zdokonalujeme...

  Teprve s online marketingem začínáš? Naučíme tě všechno, co umíme. A že toho není málo! S námi vyrosteš, prohloubíš svoje znalosti a časem můžeš zaučovat dalšího nováčka třeba právě ty.

  We see your future

  Rocket