Menu

Cítíš, že bys k nám zapadl?

Staň se součástí našeho týmu

Žiješ online marketingem a víš moc dobře, že spokojenost v práci je hlavně o lidech? Máš nadšení, drajv, smysl pro humor a chceš trávit čas ve firmě, kde ti šéf nešlape na paty a můžeš ukázat, co v tobě je? Přidej se k nám!

Volné pozice

1) Copywriter/Content Specialist

2) SEO SPECIALISTA (SEO KONZULTANT)

3) Junior marketing specialista s maďarštinou

Zajímá tě svět online marketingu a umíš plynně maďarsky? Zároveň ale toužíš po zkráceném úvazku a možnosti práce z domova? Pak je tahle pozice právě pro tebe!

Chci vědět více »

4) Junior marketing specialista s italštinou

Zajímá tě svět online marketingu a umíš plynně italsky? Zároveň ale toužíš po zkráceném úvazku a možnosti práce z domova? Pak je tahle pozice právě pro tebe!

Chci vědět více »

5) Linkbuilder

Zajímáš se o SEO a linkbuilding? Chceš se stát SEO specialistou, ale nemáš na to zatím dostatek zkušeností?

Ozvi se nám! Právě do týmu nabíráme juniory, kterým dáme příležitost se učit, sbírat zkušenosti a přitom si i příjemně vydělat. Jako linkbuilder získáš možnost pracovat na různých projektech – vždy ve spolupráci se zkušeným kolegou, kterého se budeš moci ptát a od kterého můžeš přebírat cenné zkušenosti.

Chci vědět více »

6) Account Manager

Baví tě práce, která má přesah a chceš se posouvat a budovat si svůj tým. A my chceme tebe. Jsem tým plný lidí s drivem jako trám a hledáme k sobě někoho, kdo bude stejně zapálený.

Chci vědět více »

7) Social Ads Specialista

Social Ads máš v malíku, ale chybí ti parťáci, se kterými můžeš sdílet své know-how a zkušenosti? Nemáš s kým konzultovat problémy a jejich řešení? Chybí ti příležitost experimentovat, hrát si s klienty, tunit jejich kampaně i weby a vymýšlet inovativní metody a postupy? Angličtina (případně němčina) ti nedělá problém? Pak se přidej do naší party nadšených PA specialistů. 

Chci vědět více »

8) Social media specialista

Jsi na sociálních sítích jako ryba ve vodě? S nadšením nasáváš novinky, sleduješ brandy na socialu a máš zkušenosti se správou firemního profilu? Právě sháníme nového social contenťáka na part-time! Hledáme člověka, který bude stejně zapálený, chce se neustále posouvat a realizovat své nápady.

Chci vědět více »

9) PPC specialista (senior)

PPCčka klikáš už nějaký ten pátek a jsi ostřílený majstr, který se dokáže perfektně postarat o klienta i účty. Pracuješ se systémy Google Ads, Sklik a ideálně máš už nějakou zkušenost i s Bing Ads. UAčka jsou pro tebe denní chléb a těšíš se až objevíš všechny možnosti GA4.
Baví tě práce, která má přesah a chceš se posouvat (ať už do role teamleadera nebo projektového manažera). A my chceme tebe. Jsme tým plný lidí s drivem jako trám a hledáme k sobě někoho, kdo bude stejně zapálený.

Chci vědět více »

10) Stážista/stážistka v online marketingu

Nabízíme možnost neplacené stáže na 3 měsíce pro studenta/studentku vysoké školy. Vybraný kandidát bude při této stáži podporovat tým našich marketingových specialistů, pomáhat mu s plánováním kampaní, připravovat podklady a podílet se na realizaci všech exekutivních kroků.

Chci vědět více »

Přidej se k nám!

V Praze je blaze

Sídlíme v Karlíně. Nejbližší kavárnu máme 20 metrů a na oběd tě vezmeme na vietnam, indii, itálii, čínu nebo na českou klasiku.

Obídos s los šéfos

Nejsme žádná korporace, v které jsi viděl šéfa akorát na fotce na webu. S tím naším můžeš klidně zajít na pivo a probrat, co tě zajímá nebo leží na srdci.

Pet friendly!

Máš psa, kočku,... bez kterých nedáš ani ránu? Vem ji k nám. Milujeme zvířata a oceníme dalšího 4 nohého parťáka v týmu.

Do práce v pantoflích + možnost home office

U nás si holky nedrtí nohy v lodičkách a kluci se ani v létě nepaří v obleku. A co když se ráno probudíš a není ti úplně hej? Zůstaň doma a pracuj klidně celý den z postele.

Nenecháme tě
ve štychu

Tým je u nás základ všeho. Řídíme se heslem "jeden za všechny, všichni za jednoho". Potřebuješ pomocnou ruku? Ptej se a my ti se vším vždycky rádi a ochotně pomůžeme.

Malí rostou, my se zdokonalujeme...

Teprve s online marketingem začínáš? Naučíme tě všechno, co umíme. A že toho není málo! S námi vyrosteš, prohloubíš svoje znalosti a časem můžeš zaučovat dalšího nováčka třeba právě ty.

Nějaké dotazy?
Neboj se a napiš nám

    We see your future

    Rocket