Menu

Cítíš, že bys k nám zapadl?

Staň se součástí našeho týmu

Žiješ online marketingem a víš moc dobře, že spokojenost v práci je hlavně o lidech? Máš nadšení, drajv, smysl pro humor a chceš trávit čas ve firmě, kde ti šéf nešlape na paty a můžeš ukázat, co v tobě je? Přidej se k nám!

Volné pozice

1) SEO specialista (SEO konzultant) s polštinou

Baví tě SEO, ale máš pocit, že se při své práci nikam neposouváš a odborně nerosteš? Současní klienti už pro tebe nejsou dostatečnou výzvou? Potřebuješ změnu? Pracuješ rád na zajímavých projektech a chceš profesně růst? Přidej se k týmu zapálených markeťáků, kteří by pro SEO dýchali.

Chci vědět více »

2) Korektor/ka

Máš zkušenosti s korekturami textů a rád bys uplatnil/a svou perfektní znalost češtiny? Při pohledu na by jsme nebo standartní se ti ježí vlasy a okolí tě přezdívá grammar nazi? Chceme tě! Do našeho týmu copywriterů hledáme zkušeného a zodpovědného korektora, který se ujme revize všech našich textů, než půjdou klientům, nebo třeba na náš…

Chci vědět více »

3) Junior PPC specialista

Klikání PPCček je fajn, ale ty chceš víc. Chceš se těšit na každý den v práci. Chceš se neustále posouvat a realizovat své nápady. A my chceme tebe. Jsme tým plný lidí s drivem jako trám a hledáme k sobě někoho, kdo bude stejně zapálený. Nemusíš být hned senior, ale přečtený Zaklik ti stačit nebude. Měl/a bys vědět, co obnáší práce PPC specialisty, a nemotat se v rozhraní PPC systémů jako nudle v bandě. Pokud už sis tedy potřásl/a rukou s AdWords (Google Ads) nebo s Sklikem, koukni, co tě u nás čeká, a neváhej nám napsat.

Chci vědět více »

Přidej se k nám!

V Praze je blaze

Kotvíme v holešovickém přístavu hned u vody. Nejbližší kavárnu máme 5 metrů a na oběd tě vezmeme na vietnam, indii, itálii, čínu nebo na českou klasiku.

Obídos s los šéfos

Nejsme žádná korporace, v které jsi viděl šéfa akorát na fotce na webu. S tím naším můžeš klidně zajít na pivo a probrat, co tě zajímá nebo leží na srdci.

Pet friendly!

Máš psa, kočku,... bez kterých nedáš ani ránu? Vem ji k nám. Milujeme zvířata a oceníme dalšího 4 nohého parťáka v týmu.

Do práce v pantoflích + možnost home office

U nás si holky nedrtí nohy v lodičkách a kluci se ani v létě nepaří v obleku. A co když se ráno probudíš a není ti úplně hej? Zůstaň doma a pracuj klidně celý den z postele.

Nenecháme tě
ve štychu

Tým je u nás základ všeho. Řídíme se heslem "jeden za všechny, všichni za jednoho". Potřebuješ pomocnou ruku? Ptej se a my ti se vším vždycky rádi a ochotně pomůžeme.

Malí rostou, my se zdokonalujeme...

Teprve s online marketingem začínáš? Naučíme tě všechno, co umíme. A že toho není málo! S námi vyrosteš, prohloubíš svoje znalosti a časem můžeš zaučovat dalšího nováčka třeba právě ty.

Nějaké dotazy?
Neboj se a napiš nám

We see your future

Rocket