Menu

Cítíš, že bys k nám zapadl?

Staň se součástí našeho týmu

Žiješ online marketingem a víš moc dobře, že spokojenost v práci je hlavně o lidech? Máš nadšení, drajv, smysl pro humor a chceš trávit čas ve firmě, kde ti šéf nešlape na paty a můžeš ukázat, co v tobě je? Přidej se k nám!

Volné pozice

1) Office Manager

Pátráme po kolegyni, která by doplnila naše řady na pozici Office Manager. Co přesně by byla tvoje náplň práce? Dostaneš na starosti mzdovou agendu od vytváření smluv přes starost o benefity až po odesílání podkladů pro mzdy Část tvé práce bude spočívat v péči o stávající zaměstnance (příprava narozenin, organizace teambuildingů, workshopů atd.) Pokud budeme…

Chci vědět více »

2) Korektor/ka

Máš zkušenosti s korekturami textů a rád bys uplatnil/a svou perfektní znalost češtiny? Při pohledu na by jsme nebo standartní se ti ježí vlasy a okolí tě přezdívá grammar nazi? Chceme tě! Do našeho týmu copywriterů hledáme zkušeného a zodpovědného korektora, který se ujme revize všech našich textů, než půjdou klientům, nebo třeba na náš…

Chci vědět více »

3) Copywriter

Skládáš rád písmenka do slov a slova do vět? Umíš perfektně česky? Zrychlují tvé texty cílové skupině tep? Tak přesně tebe chceme! Do našeho týmu hledáme novou kolegyni nebo kolegu, který má s copywritingem zkušenosti a s tvorbou textů nám vypomůže. Co takový copywriter v eVisions dělá? píše různé typy textů pro klienty jako Moneta…

Chci vědět více »

Přidej se k nám!

V Praze je blaze

Kotvíme v holešovickém přístavu hned u vody. Nejbližší kavárnu máme 5 metrů a na oběd tě vezmeme na vietnam, indii, itálii, čínu nebo na českou klasiku.

Obídos s los šéfos

Nejsme žádná korporace, v které jsi viděl šéfa akorát na fotce na webu. S tím naším můžeš klidně zajít na pivo a probrat, co tě zajímá nebo leží na srdci.

Pet friendly!

Máš psa, kočku,... bez kterých nedáš ani ránu? Vem ji k nám. Milujeme zvířata a oceníme dalšího 4 nohého parťáka v týmu.

Do práce v pantoflích + možnost home office

U nás si holky nedrtí nohy v lodičkách a kluci se ani v létě nepaří v obleku. A co když se ráno probudíš a není ti úplně hej? Zůstaň doma a pracuj klidně celý den z postele.

Nenecháme tě
ve štychu

Tým je u nás základ všeho. Řídíme se heslem "jeden za všechny, všichni za jednoho". Potřebuješ pomocnou ruku? Ptej se a my ti se vším vždycky rádi a ochotně pomůžeme.

Malí rostou, my se zdokonalujeme...

Teprve s online marketingem začínáš? Naučíme tě všechno, co umíme. A že toho není málo! S námi vyrosteš, prohloubíš svoje znalosti a časem můžeš zaučovat dalšího nováčka třeba právě ty.

Nějaké dotazy?
Neboj se a napiš nám

We see your future

Rocket