Menu

Cítíš, že bys k nám zapadl?

Staň se součástí našeho týmu

Žiješ online marketingem a víš moc dobře, že spokojenost v práci je hlavně o lidech? Máš nadšení, drajv, smysl pro humor a chceš trávit čas ve firmě, kde ti šéf nešlape na paty a můžeš ukázat, co v tobě je? Přidej se k nám!

Volné pozice

1) SEO specialista (SEO konzultant)

Baví tě SEO, ale máš pocit, že se při své práci nikam neposouváš a odborně nerosteš? Současní klienti už pro tebe nejsou dostatečnou výzvou? Potřebuješ změnu? Pracuješ rád na zajímavých projektech a chceš profesně růst? Přidej se k týmu zapálených markeťáků, kteří by pro SEO dýchali.

Chci vědět více »

2) PPC specialista

Zajímáš se o PPC nebo už máš dokonce zkušenost v oboru? Láká tě agenturní prostředí a chceš být v partě skvělých markeťáků? Tak pojď k nám!

Chci vědět více »

3) SEO / Content Consultant mit Deutsch

Macht dir SEO Spaß, aber hast du auch das Gefühl, dass du in deiner Arbeit nicht mehr professionell wachsen kannst? Sind deine aktuellen Kunden für dich keine Herausforderung mehr? Brauchst du einen gesunden Wechsel? Arbeitest du gerne an interessanten Projekten und möchtest du dich weiterbilden? Dann bist du für uns der ideale Kandidat!

Chci vědět více »

4) Linkbuilder s němčinou

Zajímáš se o SEO a linkbuilding? Chceš se stát SEO specialistou, ale nemáš na to zatím dostatek zkušeností?

Ozvi se nám! Právě do týmu nabíráme juniory, kterým dáme příležitost se učit, sbírat zkušenosti a přitom si i příjemně vydělat. Jako linkbuilder získáš možnost pracovat na různých projektech – vždy ve spolupráci se zkušeným kolegou, kterého se budeš moci ptát a od kterého můžeš přebírat cenné zkušenosti.

Chci vědět více »

5) Copywriter

Máš cit pro jazyk? Umíš perfektně česky? Zrychlují tvé texty cílové skupině tep? Tak přesně tebe chceme!

Chci vědět více »

6) Stážist(k)a v HR oddělení

Získej praktické zkušenosti z agenturního prostředí a HR! Hledáme člověka, který bude stejně zapálený, chce se neustále posouvat a realizovat své nápady. Vše ostatní tě naučíme!
V prvních 3 měsících je pozice neplacená. Po zaškolení budeš odměn(a) férovou hodinovou sazbou, na které se společně už předem domluvíme. 🙂

Chci vědět více »

7) Stážist(k)a v PPC oddělení

Získej praktické zkušenosti z agenturního prostředí a online marketingu. Právě hledáme posilu do našeho PPC týmu! Hledáme člověka, který bude stejně zapálený, chce se neustále posouvat a realizovat své nápady. Vše ostatní tě naučíme.

Chci vědět více »

Přidej se k nám!

V Praze je blaze

Sídlíme v Karlíně. Nejbližší kavárnu máme 20 metrů a na oběd tě vezmeme na vietnam, indii, itálii, čínu nebo na českou klasiku.

Obídos s los šéfos

Nejsme žádná korporace, v které jsi viděl šéfa akorát na fotce na webu. S tím naším můžeš klidně zajít na pivo a probrat, co tě zajímá nebo leží na srdci.

Pet friendly!

Máš psa, kočku,... bez kterých nedáš ani ránu? Vem ji k nám. Milujeme zvířata a oceníme dalšího 4 nohého parťáka v týmu.

Do práce v pantoflích + možnost home office

U nás si holky nedrtí nohy v lodičkách a kluci se ani v létě nepaří v obleku. A co když se ráno probudíš a není ti úplně hej? Zůstaň doma a pracuj klidně celý den z postele.

Nenecháme tě
ve štychu

Tým je u nás základ všeho. Řídíme se heslem "jeden za všechny, všichni za jednoho". Potřebuješ pomocnou ruku? Ptej se a my ti se vším vždycky rádi a ochotně pomůžeme.

Malí rostou, my se zdokonalujeme...

Teprve s online marketingem začínáš? Naučíme tě všechno, co umíme. A že toho není málo! S námi vyrosteš, prohloubíš svoje znalosti a časem můžeš zaučovat dalšího nováčka třeba právě ty.

Nějaké dotazy?
Neboj se a napiš nám

    We see your future

    Rocket