Menu

Cítíš, že bys k nám zapadl?

Staň se součástí našeho týmu

Žiješ online marketingem a víš moc dobře, že spokojenost v práci je hlavně o lidech? Máš nadšení, drajv, smysl pro humor a chceš trávit čas ve firmě, kde ti šéf nešlape na paty a můžeš ukázat, co v tobě je? Přidej se k nám!

Volné pozice

1) SEO specialista (SEO konzultant)

Baví tě SEO, ale máš pocit, že se při své práci nikam neposouváš a odborně nerosteš? Současní klienti už pro tebe nejsou dostatečnou výzvou? Potřebuješ změnu? Pracuješ rád na zajímavých projektech a chceš profesně růst? Přidej se k týmu zapálených markeťáků, kteří by pro SEO dýchali.

Chci vědět více »

2) HR/Office Manager

Baví tě práce s lidmi a žádný úkol pro tebe není překážkou? Zajímá tě HR, mzdová agenda, ale zároveň tě baví práce „v terénu“? Pak hledáme právě tebe!

Chci vědět více »

3) Social Ads Specialista

Social Ads máš v malíku, ale chybí ti parťáci, se kterými můžeš sdílet své know-how a zkušenosti? Nemáš s kým konzultovat problémy a jejich řešení? Chybí ti příležitost experimentovat, hrát si s klienty, tunit jejich kampaně i weby a vymýšlet inovativní metody a postupy? Angličtina (případně němčina) ti nedělá problém? Pak se přidej do naší party nadšených PA specialistů. 

Chci vědět více »

4) Senior Copywriter

Máš cit pro jazyk? Umíš perfektně česky? Zrychlují tvé texty cílové skupině tep? Tak přesně tebe chceme!

Chci vědět více »

5) Grafik/Grafička

Jsi nadšenec do grafiky a máš zápal pro online marketing? Kreativita ti proudí v žilách a sypeš z rukávu jeden nápad za druhým? Právě sháníme nového grafika! Hledáme člověka, který bude stejně zapálený, chce se neustále posouvat a realizovat své nápady.

Chci vědět více »

Přidej se k nám!

V Praze je blaze

Sídlíme v Karlíně. Nejbližší kavárnu máme 20 metrů a na oběd tě vezmeme na vietnam, indii, itálii, čínu nebo na českou klasiku.

Obídos s los šéfos

Nejsme žádná korporace, v které jsi viděl šéfa akorát na fotce na webu. S tím naším můžeš klidně zajít na pivo a probrat, co tě zajímá nebo leží na srdci.

Pet friendly!

Máš psa, kočku,... bez kterých nedáš ani ránu? Vem ji k nám. Milujeme zvířata a oceníme dalšího 4 nohého parťáka v týmu.

Do práce v pantoflích + možnost home office

U nás si holky nedrtí nohy v lodičkách a kluci se ani v létě nepaří v obleku. A co když se ráno probudíš a není ti úplně hej? Zůstaň doma a pracuj klidně celý den z postele.

Nenecháme tě
ve štychu

Tým je u nás základ všeho. Řídíme se heslem "jeden za všechny, všichni za jednoho". Potřebuješ pomocnou ruku? Ptej se a my ti se vším vždycky rádi a ochotně pomůžeme.

Malí rostou, my se zdokonalujeme...

Teprve s online marketingem začínáš? Naučíme tě všechno, co umíme. A že toho není málo! S námi vyrosteš, prohloubíš svoje znalosti a časem můžeš zaučovat dalšího nováčka třeba právě ty.

Nějaké dotazy?
Neboj se a napiš nám

    We see your future

    Rocket