Menu

Cítíš, že bys k nám zapadl?

Staň se součástí našeho týmu

Žiješ online marketingem a víš moc dobře, že spokojenost v práci je hlavně o lidech? Máš nadšení, drajv, smysl pro humor a chceš trávit čas ve firmě, kde ti šéf nešlape na paty a můžeš ukázat, co v tobě je? Přidej se k nám!

Volné pozice

1) Copywriter/Content Specialist

Máš cit pro skvělé texty, neutuchající drajv a smysl pro humor? Čti dál. Do našeho týmu hledáme fulltime copywritera/copywriterku, který/á bude s láskou tvořit obsah pro klienty jako Douglas, vymýšlet strategie a neustále se rozvíjet.

Chci vědět více »

2) International SEO & content specialist

Naše International Division hledá nového kolegu/kolegyni na pozici SEO & content specialist. Chceš svou kariéru rozvíjet právě v této oblasti a nebojíš se převzít zodpovědnost na projektech hned od 1. dne? Přihlas se a my se ti do pár dnů ozveme.

Chci vědět více »

3) Junior Online marketing Specialista

Zajímáš se o SEO? Do našeho SEO týmu hledáme dalšího člena týmu. Máme největší SEO tým v ČR a pracujeme na TOP brandech jak v Čechách, tak v zahraničí. Napiš nám a přijď se k nám podívat.

Chci vědět více »

4) PPC Specialista (mid/senior)

PPCčka klikáš už nějaký ten pátek a jsi ostřílený majstr, který se dokáže perfektně postarat o klienta i účty. Pracuješ se systémy Google Ads, Sklik a ideálně máš už nějakou zkušenost i s Bing Ads. UAčka jsou pro tebe denní chléb a těšíš se až objevíš všechny možnosti GA4.
Baví tě práce, která má přesah a chceš se posouvat (ať už do role teamleadera nebo projektového manažera). A my chceme tebe. Jsme tým plný lidí s drivem jako trám a hledáme k sobě někoho, kdo bude stejně zapálený.

Chci vědět více »

5) Account Manager

Baví tě práce, která má přesah a chceš se posouvat a budovat si svůj tým. A my chceme tebe. Jsem tým plný lidí s drivem jako trám a hledáme k sobě někoho, kdo bude stejně zapálený.

Chci vědět více »

6) Stážista/stážistka v PPC oddělení

Získej praktické zkušenosti z agenturního prostředí a online marketingu. Právě hledáme posilu do našeho PPC týmu! Hledáme člověka, který bude stejně zapálený, chce se neustále posouvat a realizovat své nápady. Vše ostatní tě naučíme.

Chci vědět více »

7) Stážista/stážistka v SEO oddělení

Hledáš způsob, jak začít svou kariéru v online marketingu? Máš zájem o SEO a chceš se naučit, jak optimalizovat webové stránky pro vyhledávače? Pak právě pro tebe máme skvělou příležitost v našem SEO oddělení!

Chci vědět více »

Přidej se k nám!

V Praze je blaze

Sídlíme v Karlíně. Nejbližší kavárnu máme 20 metrů a na oběd tě vezmeme na vietnam, indii, itálii, čínu nebo na českou klasiku.

Obídos s los šéfos

Nejsme žádná korporace, v které jsi viděl šéfa akorát na fotce na webu. S tím naším můžeš klidně zajít na pivo a probrat, co tě zajímá nebo leží na srdci.

Pet friendly!

Máš psa, kočku,... bez kterých nedáš ani ránu? Vem ji k nám. Milujeme zvířata a oceníme dalšího 4 nohého parťáka v týmu.

Do práce v pantoflích + možnost home office

U nás si holky nedrtí nohy v lodičkách a kluci se ani v létě nepaří v obleku. A co když se ráno probudíš a není ti úplně hej? Zůstaň doma a pracuj klidně celý den z postele.

Nenecháme tě
ve štychu

Tým je u nás základ všeho. Řídíme se heslem "jeden za všechny, všichni za jednoho". Potřebuješ pomocnou ruku? Ptej se a my ti se vším vždycky rádi a ochotně pomůžeme.

Malí rostou, my se zdokonalujeme...

Teprve s online marketingem začínáš? Naučíme tě všechno, co umíme. A že toho není málo! S námi vyrosteš, prohloubíš svoje znalosti a časem můžeš zaučovat dalšího nováčka třeba právě ty.

Nějaké dotazy?
Neboj se a napiš nám

    We see your future

    Rocket