Menu

Správa profilu na Facebooku

Sociální sítě jsou stěžejním komunikačním kanálem na internetu. Lidé (nejen) na Facebooku hledají informace, hodnotí, sdílejí své názory i pocity a sledují své oblíbené značky. Kdo není online, jako by neexistoval, a proto je prezentace vaší značky na Facebooku velmi klíčová.

Maximálního naplnění stanovených cílů marketingu na sociální síti Facebook dosáhnete pouze pravidelnou a jasně definovanou komunikací na svém facebookovém účtu. Nejste si jisti jak na to? My sociálními sítěmi žijeme a se správou facebookového účtu vám rádi pomůžeme. Postaráme se nejen o založení vaší firemní stránky, ale i o celkovou správu vašeho profilu včetně správy Facebook Ads.

Co vám přinese aktivita na Facebooku?

 • Aktivitou na sociální síti Facebook můžete oslovit nové fanoušky, seznámit je s vaší značkou a tím, co děláte.
 • Budete mít možnost s fanoušky efektivně komunikovat a mít tak přehled o tom, jak lidé vaši značku vnímají.
 • Reklamní platforma Facebooku používá systém, kterým můžete na zákazníka přesně cílit podle jeho věku, místa či zájmů. Budete tak schopni snadněji oslovit cílové zákazníky.
 • Pokud budete svůj brand na Facebooku správně podporovat, vybudujete si loajální komunitu.
 • Díky propojenosti Facebooku s Instagramem jste schopni sdílet příspěvky na obou platformách naráz, a tak efektivněji spravovat obě sítě.

Co pro vás uděláme my?

Jelikož je Facebook nejpoužívanější sociální sítí na světě, můžete si být téměř jisti, že se zde nachází i váš cílový zákazník, který jen čeká, až ho oslovíte. Pokud nám dáte na starost správu vašeho facebookového profilu, zákazníka najdeme a oslovíme za vás.

Služby, které naše agentura poskytuje, se navzájem doplňují, a jsme tak schopni vám vypracovat kompletní marketingovou strategii pro vaše sociální sítě. Naši social media a ads specialisté mají cenné know-how potřebné k dosažení kýžených výsledků.

V rámci organické správy facebookového účtu se postaráme o to, aby váš brand byl na sociálních sítích vidět. Na základě obsahové strategie budeme pravidelně vytvářet příspěvky na vaše stránky, přičemž obsah vždy přizpůsobíme aktuálním trendům a potřebám vaší značky. Budeme naslouchat vašim fanouškům a aktivně s nimi komunikovat. Veškerá komunikace na vašem profilu bude mít předem stanovená KPIs a o výsledcích jejich plnění vás budeme pravidelně informovat.

V rámci služby pravidelné správy facebookového profilu:

 • převezmeme zodpovědnost za komunikaci a prezentaci značky na Facebooku,
 • připravíme publikační plán, podle kterého budeme pravidelně sdílet příspěvky,
 • budeme využívat vlastní best practices pro stanovení četnosti a frekvence sdílení příspěvků,
 • budeme aktivně komunikovat s fanoušky (tj. community management),
 • budeme přicházet s novými nápady a řešeními pro zviditelnění vaší značky na Facebooku.

Pravidelná organická správa facebookového účtu se bude opírat o analýzu dosavadní působnosti vaší značky na Facebooku, analýzu působnosti konkurence a dlouhodobou strategii prezentace značky na sociálních sítích.

Naši spokojení klienti

Poznejte náš social media tým

Co o nás říkají naši klienti

Potřebovali jsme dát naším komunikačním kanálům nový drive, mít jasnou strategii a také jsme hledali někoho, kdo bude zcela kompetentní a zodpovědný k zadaným úkolům. Agentura eVisions předčila naše očekávání, je důležité obklopit se lidmi, kteří odvádí špičkovou práci, jsou vždy otevření k diskuzi a přichází proaktivně s návrhy na zlepšení.

 • Jana Machourková, Head of Marketing, MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Rád bych poděkoval Dianě a celému jejímu týmu v eVisions za skvělou spolupráci na naší online kampani #kouzločeska propagující domácí regiony a nabídku našich hotelů. Komunikace s jednotlivými členy týmu probíhala po celou dobu hladce a efektivně, tak abychom dosáhli požadovaného výsledku. S efektem a výsledky kampaně jsme celkově velmi spokojeni a rádi v budoucnu navážeme na naší úspěšnou spolupráci.

 • Štěpán Malý, Director of sales, Courtyard by Marriott

Spolupracujeme s firmou eVisions již několik let v oblasti SEO a správě sociálních sítí v rámci České republiky, Slovenska a Maďarska. Velice oceňuji proaktivní přístup mladého kolektivu této firmy, který nám pomáhá budovat e-shop a naši značku Bellinda. Se službami jsme velice spokojeni.

 • Jitka Ullrichová, Marketing coordinator & e-shop manager, Bellinda.cz

Specialisté z eVisions jasně ukázali na konkrétních příkladech, kde nám skokově rostou výdaje – naprosto neodůvodněně a zbytečně. Důležité byly i doporučení dalšího postupu pro budoucí aktivity. Audit byl pro nás výrazným přínosem.

 • Miroslav Příkopa, majitel Nefertitis.cz

Agentura eVisions nám spravuje organickou a placenou část Facebooku, PPC a e-mailing. Z celé spolupráce je vidět, že agentura vnímá marketing komplexně a je si vědoma silných stránek jednotlivých vertikál online marketingu. Díky tomu je schopna efektivně alokovat čas a inzertní náklady, abychom dosáhli vytyčených cílů, což se nám během celé doby spolupráce daří.

 • Lukáš Rymer, majitel e-shopu LED Solution

Cena za správu Facebook profilu

Cenu za správu FB profilu a budování prezence vaší značky na této sociální síti vždy určujeme individuálně v závislosti na nastavených cílech spolupráce. Cena se odvíjí také od toho, do jaké míry již má vaše firma profil založený a v jakém rozsahu chcete na sociální síti Facebook komunikovat. Kontaktujte nás přes formulář a my navrhneme řešení na míru vašim potřebám.

  Napište nezávaznou poptávku