Menu

Správa profilu na Instagramu

Instagram je aktuálně nejprogresivněji rostoucí sociální síť. V současnosti ji měsíčně využívá více než 1 miliarda aktivních uživatelů, a to nejen pro osobní potřeby. Jde tak o platformu, která vám dává možnost oslovit velmi angažované publikum zveřejňováním originálního a zajímavého obsahu.

Maximálního naplnění stanovených cílů marketingu na sociální síti Instagram dosáhnete pouze pravidelnou a jasně definovanou komunikací na svém instagramovém účtu. Nevíte jak správně na to? My sociálními sítěmi žijeme a se správou instagramového účtu vám rádi pomůžeme. Postaráme se nejen o založení vašeho firemního profilu, ale i o celkovou správu profilu včetně placené inzerce.

Co vám přinese aktivita na Instagramu?

 • Posílíte brand awareness a oslovíte potenciální zákazníky.
 • Aktivní komunikace na Instagramu vám pomůže budovat loajální vztahy se zákazníky a klienty.
 • Umožňuje efektivně představit a prodat vaše produkty či služby.
 • Instagram nabízí skvělou příležitost, jak nechat vaše zákazníky nahlédnout do zákulisí firmy a představit jim firemní kulturu.

Co pro vás uděláme my?

Jelikož je Instagram jedna z nejpoužívanějších sociální sítí na světě, můžete si být téměř jisti, že se zde nachází i váš cílový zákazník, který jen čeká, až ho oslovíte. Pokud nám dáte na starost správu vašeho instagramového profilu, zákazníka najdeme za vás.

Služby, které naše agentura poskytuje, se navzájem doplňují, a jsme tak schopni vám vypracovat kompletní marketingovou strategii pro vaše sociální sítě. Naši social media a ads specialisté mají cenné know-how potřebné k dosažení kýžených výsledků.

V rámci organické správy instagramového účtu se postaráme o to, aby váš brand byl na sociálních sítích vidět. Na základě obsahové strategie budeme pravidelně vytvářet příspěvky na vaše stránky, přičemž obsah vždy uzpůsobíme aktuálním trendům a potřebám vaší značky. Budeme naslouchat vašim fanouškům a aktivně s nimi komunikovat. Veškerá komunikace na vašem profilu bude mít předem stanovená KPIs a o výsledcích jejich plnění vás budeme pravidelně informovat.

V rámci služby pravidelné správy instagramového profilu:

 • převezmeme zodpovědnost za komunikaci a prezentaci značky na Instagramu
 • připravíme publikační plán, podle kterého budeme pravidelně sdílet příspěvky
 • budeme využívat vlastní best practices pro stanovení četnosti a frekvence sdílení příspěvků
 • budeme aktivně komunikovat s fanoušky (tj. community management)
 • budeme přicházet s novými nápady a řešeními pro zviditelnění vaší značky na Instagramu

Naši spokojení klienti

Poznejte náš social media tým

Co o nás říkají naši klienti

Potřebovali jsme dát naším komunikačním kanálům nový drive, mít jasnou strategii a také jsme hledali někoho, kdo bude zcela kompetentní a zodpovědný k zadaným úkolům. Agentura eVisions předčila naše očekávání, je důležité obklopit se lidmi, kteří odvádí špičkovou práci, jsou vždy otevření k diskuzi a přichází proaktivně s návrhy na zlepšení.

 • Jana Machourková, Head of Marketing, MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Rád bych poděkoval Dianě a celému jejímu týmu v eVisions za skvělou spolupráci na naší online kampani #kouzločeska propagující domácí regiony a nabídku našich hotelů. Komunikace s jednotlivými členy týmu probíhala po celou dobu hladce a efektivně, tak abychom dosáhli požadovaného výsledku. S efektem a výsledky kampaně jsme celkově velmi spokojeni a rádi v budoucnu navážeme na naší úspěšnou spolupráci.

 • Štěpán Malý, Director of sales, Courtyard by Marriott

Spolupracujeme s firmou eVisions již několik let v oblasti SEO a správě sociálních sítí v rámci České republiky, Slovenska a Maďarska. Velice oceňuji proaktivní přístup mladého kolektivu této firmy, který nám pomáhá budovat e-shop a naši značku Bellinda. Se službami jsme velice spokojeni.

 • Jitka Ullrichová, Marketing coordinator & e-shop manager, Bellinda.cz

Specialisté z eVisions jasně ukázali na konkrétních příkladech, kde nám skokově rostou výdaje – naprosto neodůvodněně a zbytečně. Důležité byly i doporučení dalšího postupu pro budoucí aktivity. Audit byl pro nás výrazným přínosem.

 • Miroslav Příkopa, majitel Nefertitis.cz

Agentura eVisions nám spravuje organickou a placenou část Facebooku, PPC a e-mailing. Z celé spolupráce je vidět, že agentura vnímá marketing komplexně a je si vědoma silných stránek jednotlivých vertikál online marketingu. Díky tomu je schopna efektivně alokovat čas a inzertní náklady, abychom dosáhli vytyčených cílů, což se nám během celé doby spolupráce daří.

 • Lukáš Rymer, majitel e-shopu LED Solution

Cena za správu Instagram profilu

Cenu za správu IG profilu a budování prezentace vaší značky na této sociální síti vždy určujeme individuálně v závislosti na nastavených cílech spolupráce. Cena se odvíjí také od toho, do jaké míry již má vaše firma profil založený a v jakém rozsahu chcete na sociální síti Instagram komunikovat. Kontaktujte nás přes formulář a my navrhneme řešení na míru vašim potřebám.

  Napište nezávaznou poptávku