Menu

Video marketing

Videa jsou v současnosti nejrychleji rostoucím formátem internetové reklamy. Může jít o krátké reklamní spoty přehrávané před jiným videem například na YouTube, Stream.cz nebo před videi na zpravodajských portálech. Další možností video marketingu jsou delší samostatná videa zaměřená na propagaci služby či produktu. Může jít jak o propagaci přímou (předvedení, recenze či ukázka daného produktu), tak nepřímou (například srovnávací videotest různých produktů, informační video na související téma).

Globálně nejpopulárnější platformou video marketingu je služba YouTube, intenzivním kanálem, kde se videa zobrazují a šíří, je také Facebook, případně další sociální sítě. V českém prostředí hrají významnou roli i lokální projekty, jako je Stream.cz.

Do video marketingu patří i tzv. virálně šířená videa („virály“), tedy videa, která si mezi uživateli získají takovou popularitu, že si je mezi sebou spontánně přeposílají, a dochází tak k šíření reklamního sdělení zdarma.

Naše agentura vám je schopna zajistit jak samotnou produkci videí, tak jejich umístění na zmíněných kanálech a efektivní propagaci. Ani nejdokonaleji natočené a sebezajímavější video vašemu podnikaní nepomůže, když jej nikdo neuvidí. Zajistíme proto jeho zobrazení správně zvolené cílové skupině uživatelů a pomůžeme vám vyhodnotit, co vám video marketing přinesl.

    Napište nezávaznou poptávku