Menu

Správa Pinterest profilu

V rámci služby pravidelné správy Pinterest profilu převezmeme zodpovědnost za vaši komunikaci a prezentaci na této sociální síti. Správně nastavíme váš firemní profil pro zajištění snadného nalezení klientem, vytvoříme relevantní nástěnky a budeme je pravidelně plnit obsahem (přidávat piny). Individuálně posoudíme vhodnost placených kampaní a případně je zrealizujeme.

Co vám přinese aktivita na této síti?

Pinterest je platforma pro objevování. Většina uživatelů hledá na Pinterestu inspiraci, jsou otevřeni novým nápadům a produktům. Až 75 % uživatelů této sítě říká, že značky činí obsah na Pinterestu užitečnějším a své nákupy provádějí právě na základě pinů značek, které na Pinterestu viděli. Pokud vámi tvořený obsah zapadá do jejich zájmů, můžete lidem pomoci se rozhodnout, jaký produkt mají koupit – ten váš.

Hlavní přínosy služby správy Pinterest profilu:

Oslovení nové klientely

Pinterest je postavený na samotných uživatelích. Ti se mnohdy nacházejí v rozlišné nakupovací fázi (customer journey) a přes funkce, které tato platforma nabízí – např. cílení na uživatele podle místa a demografie – jste schopni oslovit všechny potenciální zákazníky.

Posílení povědomí o značce a produktech

Pinterest je postaven na pinech, které můžete seskupovat a pracovat s nimi jako s katalogem produktů. Snadno tak můžete představit produkty či služby, které nabízíte, a pomocí Pinterest Ads (sponzorovaných pinů) dokážete zacílit tu správnou skupinu zákazníků.

Podpora prodeje produktů a služeb

Je efektivní platformou pro akvizici zákazníků. Dokáže přivést na váš e-shop či webové stránky relevantní skupinu potenciálních zákazníků. Propojení vašich webových stránek a Pinterestu umožní lidem, kteří na něm hledají inspiraci, provést kýženou konverzi.

Co pro vás uděláme my?

Marketingový plán vytvoříme strategicky pro vaše podnikání. O váš účet bude postaráno od začátku do konce. Budeme vytvářet fresh obsah, kterým každý měsíc naplníme vaši nástěnku. Náš kreativní tým bude tvrdě pracovat na tom, aby obsah byl aktuální a atraktivní pro vaše sledující. Po vytvoření strategie se ujistíme, že vše, co vytváříme, odpovídá vaší značce na 100 %. Chceme vám pomoci posunout vaše podnikání vpřed, proto s vámi budeme vše konzultovat, abychom se ujistili, že vaše obchodní cíle jsou v souladu s naší marketingovou strategií.

Konkrétní kroky naší práce:

 • Pomůžeme vám založit firemní účet, propojíme ho s webovou stránkou a nastavíme všechny potřebné informace.
 • Společně stanovíme obsahovou strategii tak, aby odpovídala požadavkům vaší značky. Na základě této strategie vytvoříme publikační plán pro následující období.
 • Budeme vytvářet piny na míru vaší značce, pravidelně jimi naplníme vaše nástěnky a budeme do nich ukládat i piny ostatních uživatelů. Abychom kontinuálně zvyšovali povědomí o vaší značce, připojíme vás do komunitních nástěnek, kam budeme aktivně ukládat vaše piny.
 • Postaráme se o správu placených kampaní (Pinterest Ads), abychom zajistili vyšší návštěvnost vaší nástěnky a webových stránek, a zvýšili tak prodeje a brand awareness.
 • Naše aktivity budeme pravidelně sledovat a vyhodnocovat a dosažené výsledky vám každý měsíc doručíme v informačně obsáhlém reportu.

Naši spokojení klienti

Náš tým

Co o nás říkají naši klienti


Potřebovali jsme dát naším komunikačním kanálům nový drive, mít jasnou strategii a také jsme hledali někoho, kdo bude zcela kompetentní a zodpovědný k zadaným úkolům. Agentura eVisions předčila naše očekávání, je důležité obklopit se lidmi, kteří odvádí špičkovou práci, jsou vždy otevření k diskuzi a přichází proaktivně s návrhy na zlepšení.

 • Jana Machourková, Head of Marketing, MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Rád bych poděkoval Dianě a celému jejímu týmu v eVisions za skvělou spolupráci na naší online kampani #kouzločeska propagující domácí regiony a nabídku našich hotelů. Komunikace s jednotlivými členy týmu probíhala po celou dobu hladce a efektivně, tak abychom dosáhli požadovaného výsledku. S efektem a výsledky kampaně jsme celkově velmi spokojeni a rádi v budoucnu navážeme na naší úspěšnou spolupráci.

 • Štěpán Malý, Director of sales, Courtyard by Marriott

Spolupracujeme s firmou eVisions již několik let v oblasti SEO a správě sociálních sítí v rámci České republiky, Slovenska a Maďarska. Velice oceňuji proaktivní přístup mladého kolektivu této firmy, který nám pomáhá budovat e-shop a naši značku Bellinda. Se službami jsme velice spokojeni.

 • Jitka Ullrichová, Marketing coordinator & e-shop manager, Bellinda.cz

„Specialisté z eVisions jasně ukázali na konkrétních příkladech, kde nám skokově rostou výdaje – naprosto neodůvodněně a zbytečně. Důležité byly i doporučení dalšího postupu pro budoucí aktivity. Audit byl pro nás výrazným přínosem.“

 • Miroslav Příkopa, majitel Nefertitis.cz

„Agentura eVisions nám se správuje organickou a placenou část Facebooku, PPC a e-mailing. Z celé spolupráce je vidět, že agentura vnímá marketing komplexně a je si vědoma silných stránek jednotlivých vertikál online marketingu. Díky tomu je schopna efektivně alokovat čas a inzertní náklady, abychom dosáhli vytyčených cílů, což se nám během celé doby spolupráce daří.“

 • Lukáš Rymer, majitel e-shopu LED Solution

Jaká je cena za správu Pinterest profilu?

Cenu za správu Pinterest profilu a budování prezence Vaší značky na této sociální síti vždy určujeme individuálně v závislosti na nastavených cílech spolupráce. Kontaktujte nás skrze formulář a my navrhneme řešení na míru Vašim potřebám.

  Napište nezávaznou poptávku