Menu

Infografika: Marketingové události roku 2020

Autor Tereza Malečová Tereza Malečová

Tereza s Markétou připravily kalendář pro všechny, kteří se zajímají o marketingové novinky, konference a události. Naplánujte si celý rok sebevzdělávání a mějte náskok.

Zajímáte se o novinky v oboru, chcete být krok před konkurencí a dát o sobě vědět? Přinášíme vám přehled těch nejdůležitějších marketingových akcí roku 2020, na kterých byste neměli chybět!

Marketingová fóra, konference a jiné eventy jsou výbornou příležitostí k tomu, setkat se s inspirativními lidmi, načerpat zajímavé myšlenky a nápady od skutečných odborníků a posunout tak své schopnosti zase o úroveň výš. Tento rok nebude výjimkou a událostí, kterých se můžete zúčastnit, je mnoho. Doporučujeme stáhnout si náš kalendář, aby vám jednotlivé akce neunikly.

V kalendáři najdete přehled oborových událostí, které se v daných měsících konají. Jakmile kliknete na název konkrétní akce nebo termín konání, dostanete se na webové stránky, kde si o akci můžete dohledat další informace. U eventů, které zatím nemají přesný termín je uveden pouze měsíc konání.

Kalendář marketingových událostí roku 2020

Kalendář marketingových událostí stahujte ZDE.

Události, které probíhají pravidelně a stojí také za návštěvu:

Babeltalk

Pro ty z vás, kteří pracují se sociálními sítěmi nebo se o ně aktivně zajímají, existuje akce zvaná Babeltalk. Koná se jak v Praze, tak i v Brně a jde o neformální setkání social media profesionálů.

Více najdete na FB Babeltalku.

Poslední středa H1

Jak již název napovídá, tato akce se koná vždy poslední středu v měsíci. Pořádá ji česká digitální agentura H1 a každé jejich setkání je jedinečné – jak svými řečníky, tak marketingovými tématy, kterým se věnují.

Více o akci se dozvíte na webu H1.

Marketingová Plzeň

I Plzeňáci mají své pravidelné marketingové meetingy! Marketingová Plzeň je akce podporující (nejen) marketingovou komunitu v Plzni.

Zjistěte více na jejich FB.

STRV akce

Přední technologická společnost STRV pořádá pravidelné workshopy, setkání a přednášky, týkající se technologického vývoje, marketingu a novinek v digitálu. Nadšence do seznamování či networkingu jistě potěší, že po přednášce následuje i afterparty.

Více informací vás čeká na FB STRV.

Marketingový škopek

Máte rádi marketing a pivo? Škopek je neformální meet-up brněnských markeťáků a markeťaček, při kterém se společně rozebírají marketingová témata u džbánku dobrého piva.

Detaily akce najdete na FB události.

Kafe a marketing

Zajímají vás příběhy marketérů z praxe? Vyzkoušejte Kafe a marketing – neformální setkání marketingových nadšenců, na kterém máte možnost se setkat se zkušenými lidmi z oboru.

O již proběhlých akcích najdete informace na kafeamarketing.cz

22.01.2020

Komentáře