Menu

Twitter

Jak si uložit tweety?

Zajímavé tweety si můžete uložit na později díky funkci Záložky. Tato funkce je soukromá. Tweet do Záložek přidáte pomocí tlačítka pod každou zprávou, které naleznete v pravém dolním rohu pod tweetem.

Je Twitter bezpečný?

Bezpečnost Twitteru je zajištěna pravidly, které naleznete na těchto webových stránkách: https://help.twitter.com/cs/rules-and-policies/twitter-rules.

Jak stáhnout video z Twitteru?

Stačí si zkopírovat odkaz celého tweetu. Na mobilu stačí dlouze klepnout na otevřený tweet a po zavibrování je odkaz získán. Pokud chcete odkaz získat na počítači, tak kliknout na datum či čas tweetu pravým tlačítkem myši a zvolit „Kopírovat adresu odkazu. Pokud máte odkaz úspěšně zkopírovaný, tak už stačí jen navštívit stránku DownloadTwitterVideo nebo SaveTweetVid, … Číst celé

Jak upravit tweet?

Uveřejněný tweet již nelze upravovat. Zvažovalo se, že by se tato funkce umožnila, ale možnost byla odmítnuta a momentálně se o možnosti upravovat tweety neuvažuje.

Jak smazat tweet?

Přejděte na tweet, který chcete odebrat. To můžete provést v sekci Stav kontroly po kliknutí na možnost Zobrazit na Twitteru nebo najděte tweet ve svém profilu. V dolní části tweetu klikněte na ikonu – tři tečky- a ze zobrazeného menu vyberte možnost Odstranit tweet.

Jak připnout tweet?

Vyberte tweet, který chcete připnout a pomocí ikonky – šipka dolů – rozklikněte nabídku možností. Zde zvolte „připnout na hlavní stránku“. Připnutý tweet poznáte pomocí ikonky kolíčku v levém horním rohu.

Jak změnit heslo pro Twitter v telefonu?

Spusťte aplikaci Twitter na smartphonu. Klepněte na kruhový symbol vlevo nahoře, který obsahuje profilový obrázek. Vyberte „Nastavení a soukromí“ -> „účet“ -> „heslo“ a zadejte své současné heslo. Poté zadejte nové heslo a potvrďte jej níže klepnutím na tlačítko „Změnit heslo“.

Jak změnit heslo na Twitteru?

Přihlaste se do Twitteru a klikněte na ikonu kruhu v pravém horním rohu stránky, která obsahuje profilový obrázek. Vyberte „Nastavení a soukromí“ a z levé navigační lišty zvolte „Heslo“ a zadejte své současné heslo. Zadejte nové heslo a potvrďte jej níže. Klikněte na „Uložit změny“.

Jak změnit jazyk na Twitteru

Zobrazte si své uživatelské menu a klikněte na položku Nastavení. Na stránce s nastavením klikněte na rozbalovací menu Jazyk a vyberte požadovaný jazyk. Změnu jazyka je potřeba uložit pomocí tlačítka na konci stránky s nastavením.

Jak najít staré tweety?

Pomocí vyhledávací lišty v pravém horním rohu nebo pomocí pokročilého hledání. Můžete najít oblíbené lidi, hashtagy a fotky k jakémukoli tématu.

Jak zrušit účet na Twitteru?

Klikněte na „Nastavení“ -> „Deaktivovat můj účet“ a potvrďte, že si ho opravdu přejete smazat.

Jak odemknout Twitter

Pokud byl váš účet zablokován z bezpečnostních důvodů, je nutné změnit přístupové heslo. Twitter vám zašle pokyny na email, který jste uvedli při registraci.

Jak inzerovat na Twitteru?

Pomocí zajímavých tweetů můžete zvýšit povědomí o vaší značce nebo výrobku. Do tweetů můžete vkládat odkazy na svůj produkt či službu. Za svůj tweet si můžete i nechat zaplatit. V Čechách funguje služba Pay4T – platba za tweet. Stačí se zaregistrovat a propojit se s vaším twitter účtem. Okamžitě vidíte poptávky inzerentů. Za jeden tweet … Číst celé

Jak poslat tweet prostřednictvím textové zprávy (SMS)?

Propojte telefon s účtem Twitter a poté odešlete tweet ve formě textové zprávy na příslušný krátký kód Twitter stejným způsobem, jakým byste poslali jakoukoli jinou textovou zprávu.

Jak hledat na Twitteru?

Vyhledat kterýkoliv tweet či uživatele můžete pomocí vyhledávací lišty v pravém horním rohu.

Jak napsat tweet?

Zadejte svůj Tweet do pole pro psaní v horní části homepage nebo klikněte na tlačítko Tweet na navigační liště. Do Tweetu můžete přidat fotografie, GIF nebo video . Klepnutím na tlačítko Tweet odešlete Tweet do svého profilu.

Jak najít na Twitteru zajímavé účty?

Stejně jako u jiných sociálních sítí zde platí, že si musíte obsah najít sami – tedy najít takové účty (lidi, firmy), kteří píší pro vás zajímavé věci. Které chcete sledovat a číst, které budete mít zájem sdílet (retweetovat) či na ně reagovat. A kteří vám nějakým způsobem budou poskytovat zábavu nebo poučení. Twitter sám vám … Číst celé

Jak na Twitteru získat sledující?

Vyšperkujte svůj profil. Ukažte lidem kdo jste a co vás zajímá. Sdílejte informace ze svého osobního života. Jedním ze způsobů nasbírání více followers může je sdílet zajímavý, promyšlený a zábavný obsah. Příspěvky sdílejte často a ve správnou dobu. Sledujte lidi se stejnými zájmy jako vy a i lidi, kteří tyto lidi sledují.

Jak založit Twitter pro firmu

Postup při vytváření firemního účtu je stejný jako při vytváření účtu jednotlivce.

Jak funguje Twitter?

Jde o komunikační platformu, na které lze zveřejňovat pouze 280 znaků dlouhé příspěvky – tzv. tweety. Může sloužit jako zdroj informací, jako platforma pro komunikaci s rodinou a přáteli, kanál pro sledování celebrit či být kanálem, na kterém vy sami jste celebritou. 

Jak poslat zprávu na Twitteru?

Klikněte na ikonku poštovní obálky. Najdete ji v pravém horním rohu domovské stránky, napravo od vyhledávacího řádku. Zvolte „Nová zpráva“. Do příslušného řádku napište jméno nebo uživatelské jméno osoby, které chcete poslat zprávu, a poté napište text zprávy. Nezapomeňte, že posílat přímé zprávy lze jen těm, kteří vás sledují. 

Co je to tweet?

Tweet je textový příspěvek dlouhý maximálně 280 znaků, který se zobrazuje na uživatelově profilové stránce a na stránkách jeho sledujících (followers).

Jak zabránit zneužití obchodní značky na Twitter?

Pokud máte pocit, že nějaký uživatelský účet poškozuje Vaše zájmy nebo vaši obchodní značku, můžete se obrátit na Twitter a poslat jim informaci. https://help.twitter.com/

Je Twitter zdarma nebo se za něj platí?

Služba je na internetu zdarma.

Jak na Twitteru změnit uživatelské jméno?

Běžte na Twitter a přihlašte se. Klikněte na svou ikonku v pravém horním rohu (vypadá jako miniatura profilové fotografie). v nabídce zvolte Nastavení a do pole napište své nové uživatelské jméno, které chcete používat.