Menu

TikTok

Jak se počítá CPM na TikToku?

CPM se na TikToku počítá na základě počtu sledujících. CPM na sledujícího je však nižší než na Instagram. Při výpočtu ceny je důležité podívat se na počet zhlédnutí videa.

Které informace je třeba vyhodnotit při plánování kampaně s influencerem na TikToku?

Nejdůležitějším ukazatelem je počet zhlédnutí videí. Pro průměrný počet shlédnutí je třeba vzít v úvahu posledních 7 až 10 videí. A samozřejmě se podívejte i na celkový počet sledujících a jejich demografické údaje.

Jak může značka vytvořit virální obsah?

Lidé se chtějí na TikToku bavit, proto do obsahu autentickým způsobem zakomponujte i humor. Svým obsahem se přibližujte trendům, které se akorát šíří a zkuste komunikovat neobvykle. TikTok je odlišná komunita a vaši odvahu může ocenit. Pomoci vám mohou i TikTokéři, kteří vědí, co na platformě nejlépe funguje.

Jak dlouhé mohou být titulky k videím na TikToku?

Počet slov k titulkům je omezen na přibližně 100 znaků. Do popisu zahrňte i 4 maximálně 5 hashtagu. Po nahrání videa už nemáte možnost jej změnit, proto ho pořádně zkontrolujte. Pokud byste chtěli poskytnout více informací, využijte prostor v komentářích.

Kolik si influenceři na TikToku účtují za video?

To závisí na mnoha faktorech. Částka se liší od celkové úrovně vlivu. Při účtování ceny se berou v úvahu počty shlédnutí videa, jejich dosah a míra zapojení.

Jak být úspěšný na TikToku?

V první řadě si vyberte téma, které chcete komunikovat, aby byl váš obsah konzistentní. Vycházejte z toho, co vám je blízké. Lidí musíte zaujmout, bavit a nabídnout jim nějakou přidanou hodnotu. Videa zveřejňujte pravidelně a ze začátku například jednou denně. Je důležité, abyste to hned při startu uchopili správně. Nezapomeňte označit vhodné hashtag, aby vaše … Číst celé

Proč používat TikTok k propagaci vašeho podnikání?

TikTok má mimo jiné nejvyšší míru zapojení (engagement rate) sledujících ze všech sociálních sítí. Současně lze na TikToku připojovat i odkazy, a tak si na web přivést smysluplnou traffic. Tvorba video-obsahu může podpořit růst počtu sledujících a získané publikum tak může snadno objevit i vaše další sociální sítě. V současnosti je výhodou, že na TikToku … Číst celé

Kdo má nejvyšší počet sledovatelů na TIkToku?

Charli D’Amelio je s více než 100 miliony sledujícimi najsledovanejší TikTokerkou.

Můžete vydělat peníze na TikToku?

Úspěšní umělci na TikToku mohou vydělávat a to způsobem influencer marketingu. Pokud mají vybudované publikum, mohou spolupracovat se značkami a propagovat jejich produkty či služby.

Jak přidat zvukový efekt do videa?

Klikněte na „Sounds“ v dolní části obrazovky, díky čemuž se vám otevře zvuková knihovna. Nacházet různé zvuky můžete pomocí vyhledávacího panelu, seznamu skladeb nebo skrz nástroj „Discover“. Po nalezení vhodného zvuku klikněte na „Use this sound“.

Jak dlouhé má být video na TikToku?

Na začátku mohli mít videa jen 15 sekund, avšak limit se prodloužil a dnes je to 60 sekund. Platí to však pro videa, které jsou nahrané v aplikaci. Pokud přidáváte již existující video, může být i déle.

Které hashtagy je nejlepší použít?

Do vyhledávacího pole zadejte hashtag (bez znaku #). Zobrazí se vám, kolik vidění má konkrétní hashtag a zároveň uvidíte i související hashtagy. Pak si už jen vyberte ten, který se vám k videu hodí nejvíce.

Můžete nahrávat TikTok videa přes počítač?

Ne, to není možné. Videa můžete nahrávat pouze přes stáhnutou aplikaci ve vašem mobilu.

Je možné přidat na TikTok již předem nahraná videa?

Je možné použít již existující video. Klikněte na record TikTok a v pravém dolním rohu klikněte na „Nahrát“ a vyberte video, které chcete použít.

Je TikTok bezpečný pro děti?

Na TikToku neexistuje „dětská pojistka“ a tak není možné kontrolovat, co dítě sleduje a kolik na této sociální síti tráví času. Zakázat její používání není řešením a tak je velmi důležité, aby rodiče s dětmi rozvíjeli komunikaci a porozumění.

Je TikTok vhodný pro děti?

Aplikace je zaměřena hlavně na dospívající populaci, avšak mohou ji používat i mladší uživatelé. Proto je důležité, aby rodiče dávali pozor na to, co jejich děti sledují.

Jak si vytvořit účet na TikToku?

Účet si můžete vytvořit pomocí e-mailové adresy, telefonního čísla nebo platformy třetí strany, např. Facebook. Bude vám přiřazeno uživatelské jméno, které můžete změnit, stačí kliknout na ikonku v pravém dolním rohu a následně na „Upravit profil“.

Má Tik Tok věkové omezení?

Podle pravidel musí být každému uživateli minimálně 13 let, aby se mohl zaregistrovat na této platformě. Toto pravidlo však není možné mít zcela pod kontrolou.

Proč je TikTok tak oblíbený?

Lidé se skrze zajímavá videa mohou stát zajímavějšími a oblíbenými mezi uživateli této platformy. Tato platforma není jen o dětských tanečních videích, ale představuje i silný nástroj pro budování značky. Publikum tak můžete oslovit novým způsobem, a to buď vlastním obsahem, nebo prostřednictvím spolupráce s TikTok influencery, které vaše potenciální publikum už může sledovat.

Co je TikTok?

TikTok je světově nejstahovanější aplikace roku 2020, která je k dispozici ve více než 150 zemích. Od roku 2016 umožňuje vytvářet a sdílet krátká videa, ve kterých je možné kombinovat hudbu a filtry.