Menu

Facebook Lite

Facebook Lite – je stejná sociální síť jako Facebook. Můžeme říci, že je to verze Facebooku, která ale na rozdíl od té klasické využívá méně dat a co je největší výhoda, dokáže fungovat při jakémkoliv síťovém připojení. V paměti zabere mnohem méně místa (méně než 1 MB). Jedná se o jednodušší verzi pro uživatele, kteří nepotřebují oslnivé efekty a postačí jim pouze funkční prostředí oblíbené sociální sítě.

Mezi velké výhody patří např. rychlost stáhnutí aplikace. Vzhledem k tomu, že aplikace je malá a nemá velké nároky na úložiště, tak se dá velmi rychle stáhnout.

U starších telefonů se systémem Android často bývá problém nainstalovat klasickou aplikaci Facebook. U aplikace verze Facebook Lite na starších telefonech problém není.

Facebook Lite Vám umožní data čerpat efektivně, protože za tuto aplikaci na sociální sítě budete čerpat dat méně nežli u té klasické verze.

Rychlost. To je to, co Vás na Facebook Lite bude určitě bavit. Facebook sám vydává verzi Facebook Lite za svou nejrychlejší aplikaci. Během sekundy uvidíte aktualizace vašich přátel a fotky se budou načítat bleskovou rychlostí.

Facebook také nabízí odlehčenou verzi oblíbeného Messengeru – Messenger Lite.

A to nejlepší přichází nakonec! Tato aplikace funguje na všech sítích. Je určená pro 2G sítě s pomalým či nestabilním připojením k internetu.