Menu

40 facebookových skupin pro markeťáky

Autor Petra Zeidlerová Petra Zeidlerová

Hotovo. Vyhrnuli jsme si rukávy a pustili se do velké facebookové pátračky. Víte, jak to dopadlo? Skvěle. Našli jsme 40 skupin, ve kterých se řeší marketing, reklama a podobné pikantnosti. Jste teď připraveni na pořádnou dávku online socializace? Tady je.

Obecné skupiny

Jste rádi v obraze? Projděte si tyto skupiny. Nejsou konkrétně zaměřené a dozvíte se v nich informace napříč celým online marketingem. Dámy z našeho týmu například nedají dopustit na skupinu #HolkyzMarketingu. Zde vládne něžná ženská atmosféra, na kterou dohlíží samotná Pavlína Louženská.

SEO

Kdybyste se chtěli přidat pouze do jedné české SEO skupiny, vyberte si SEOloger: Veřejná diskuze o SEO. Založil ji Pavel Ungr a s otcovskou láskou tu sdílí nejnovější informace a společně s dalšími odborníky odpovídá na otázky.

PPC

Bije vaše srdce pro PPC? Tak to byste neměli chybět ve skupině PPC specialist SK/CZ. Zdejší členové se řídí heslem “Viac hláv, viac rozumu”. Klasicky se zde sdílejí novinky a zodpovídají různé dotazy.

Sociální sítě

Jestli máte slabost pro sociální sítě, podlehněte jí a přidejte se do následujících skupin. V mnoha případech budete muset oprášit svou angličtinu, ale našli jsme i pár českých odkazů:

Copywriting

Nezáleží na tom, jestli plodíte poutavé texty od rána do večera, nebo něco sepíšete jen jednou za uherský rok. Dobré copy tipy se čas od času hodí každému. Když požádáte o přístup do skupiny Copywriteři a další psavci 🙂, nic tím nezkazíte.

Affiliate marketing

Pokud se zajímáte o affiliate marketing, může se vám hodit tento seznam:

Grafika

Skládá se váš svět z fotek, obrázků a log? Tak to se v těchto skupinách budete cítit jako ryba ve vodě:

Co by se vám mohlo ještě hodit

Existuje spousta dalších oborů, které s online marketingem více či méně souvisí – problematika e-shopů, blogování, WordPress… Možná, že až některá z těchto skupin konečně uspokojí váš hlad po informacích:

Kde hledat práci

Úspěšně jste složili poslední zkoušku v Digitální garáži a teď si brousíte zuby na nějaký ten dream job v online marketingu? Rozhoďte sítě na těchto místech:

Znáte ještě nějakou facebookovou skupinu, která vás v marketingu inspiruje? Sem s ní.

Doplnění dalších skupin:

09.05.2017

Komentáře