Menu

4 novinky v Ahrefs.com

Autor Lukáš Palkovič Lukáš Palkovič

Ahrefs.com představuje populární nástroj na analýzu odkazového profilu webů. Spolu s MajesticSEO.com patří k nejlepším pomocníkům linkbuilderů a SEO konzultantů. Proto by vás mohlo zajímat, že v poslední době přibyly v Ahrefs 4 zajímavé funkce.

Broken links

Ahrefs.com pomůže všem SEO konzultantům vyhledat „rozbité“ příchozí nebo odchozí odkazy. Snadno tak získáte přehled o funkčnosti interního prolinkování. Kromě toho můžete prozkoumat weby, které jsou potenciálně vhodné pro získání odkazu, zjistit, zda obsahují nefunkční odkazy, a nabídnout jim alternativu.

Nová sekce Content

Ahres se již nezabývá pouze analýzou odkazů, ale i analýzou obsahu. Díky této sekci snadno zjistíte, který obsah z vašeho webu je nejsdílenější na sociálních sítích nebo má největší počet zpětných odkazů.

Užitečná je také nová funkce Near-Duplicates, která hledá duplicitní URL a Title na vašem nebo jiném webu. V hodnocení zohledňuje i Canonical tag.

Content Explorer

Content Explorer slouží k vyhledávání nejsdílenějšího obsahu na konkrétní téma napříč internetem. Vyhledávání obsahuje i pokročilejší filtry (časové hledisko, include/exclude domain,…), a umožňuje vyhledávat obsah i v češtině. Skvělý nástroj pro linkbuildery a copywritery.

Ahrefs Toolbar

Další šikovná pomůcka pro linkbuildera. Toolbar vám na webu zobrazí informace o počtu odkazujících domén a odkazů dané URL, počtu odkazujících domén a odkazů celé domény, AhrefsRank a sociální metriky.

blog-obrazek

17.04.2015

Komentáře