Menu

Online tržiště aneb Marketplaces v Evropě

✓ Rozjezd a následná podpora prodeje přes marketplace platformu dle vašeho výběru
✓ Optimalizace vašich textů s cílem lepší dohledatelnosti produktů na online tržištích
✓ Poskytneme detailní doporučení k reklamě na mnoha platformách

V rámci služeb pro internetový prodej přes marketplace nabízíme

Výběr marketplace platformy

Provedeme vás mnohdy poměrně složitým procesem výběru online tržiště. Na základě znalostí a zkušeností s mnoha různými platformami napříč celou Evropou vám pomůžeme najít marketplace nejlépe odpovídající vašim potřebám. Jednotlivé platformy se vzájemně liší, každá má trochu jiné výhody. Chceme si být naprosto jistí, že marketplace, který budete využívat, bude co možná nejlépe odpovídat potřebám vašeho podnikání.

Registrace a nastavení účtu

Postaráme se o prvotní kroky vedoucí ke spuštění prodejů na online tržišti. Podrobně se seznámíme s konkrétními požadavky vybrané platformy a doporučeným způsobem integrace do vašeho byznysu. V některých případech se mohou vaše produkty skrz jeden jediný účet začít automaticky zobrazovat hned na několika internetových tržištích.

Korektury a optimalizace popisků vašich produktů

Podrobně se podíváme na popisy vašich produktů. Zkontrolujeme vaše překlady do různých jazyků a upravíme texty tak, aby byly optimalizovány pro konkrétní klíčová slova. V optimalizaci produktových popisků se často skrývá značný potenciál.

Upřesnění technických požadavků

Integraci vašich produktových dat lze provést pomocí různých typů rozhraní. V rámci služeb zavčasu ověříme vzájemnou kompatibilitu používaných řešení a ujistíme se, že integrace bude realizována pouze s platformami, se kterými je to technicky možné

Pomoc s reklamou na marketplace

Mnoho platforem pro online prodej nabízí možnost využívat reklamu jako doplněk, který vám pomůže nad rámec optimalizace produktových dat. Ve spolupráci s vámi najdeme nezajímavější příležitosti. S jejich využitím navýšíme přínos plynoucí z každého využívaného online tržiště.

Petr Hlaváč

COO

Co získáte díky integraci s online tržištěm?

  1. Diverzifikace vašich prodejních kanálů. Marketplace může být dalším důležitým pilířem pomyslného mostu, přes který se zákazníci dostávají k vašim produktům. Integrace různých online tržišť může snížit vaši závislost na hlavním prodejním kanálu.
  2. Snadné překročení hranic. Některé digitální platformy pro prodej přes internet cílí na lokální trhy. Jiné ale nabízí své služby napříč mnoha zeměmi. Můžete tak rychle využít již existující infrastrukturu k tomu, abyste posunuli svůj byznys dále. Marketplace vám může pomoci s expanzí do zahraničí.
  3. Získejte přístup ke špičkovým technologickým řešením. Mnoho online tržišť aktivně investuje do vývoje nejmodernějších digitálních řešení. Na vybraných platformách můžete vyzkoušet pokročilé možnosti digitální reklamy a těžit z automatizovaných řešení.
  4. Oslovení nových skupin zákazníků. Někteří zákazníci mají hlubokou důvěru v konkrétní online tržiště. Díky tomu u vás mohou skrz vybranou platformu nakoupit i ti zákazníci, kteří by se s vašimi produkty jinak možná vůbec nesetkali. Některá online tržiště navíc umožňují uvedení vaší vlastní značky, díky tomu jde o kanál, díky kterému můžete získat nové stálé zákazníky.
  5. Benefitem je jednodušší zákaznická podpora a procesování transakcí. Mnoho online tržišť neposkytuje pouze možnost prodeje produktů skrz danou platformu. Některá z nich nabízejí i služby zákaznické podpory a vyřizování transakcí.
  6. Win-win partnerství s platformou. Je v zájmu každého online tržiště, aby disponovalo stabilní a rozmanitou škálou obchodníků a výrobců. Mnohá online tržiště proto pravidelně pomáhají lokálním dodavatelům s prodejními kampaněmi.