Menu

Novinky z onlajnu #67 – Amazing Places o budoucnosti cestování

Autor Jan Vohralík Jan Vohralík

Vítáme vás u dalšího dílu Novinek z onlajnu, tentokrát s Amazing Places o budoucnosti cestování. Co stojí za jejich úspěchem a jaké jsou podle nich trendy v cestování? V rozhovoru jsme si nejen o tom popovídali s Petrem Kotíkem a Klárou Honzíkovou.

Amazing Places jsou nejsilnějším koněm na poli domácího cestování. Výjimečná místa, kterých je přibližně 300, osobně spravují a dohlíží na jejich úroveň. V dalším rozhovoru pro Novinky z onlajnu jsme si popovídali se zakladatelem Amazing Places Petrem Kotíkem a marketingovou manažerkou Klárou Honzíkovou o budoucnosti cestování po ČR, nových trendech v cestování a zahraniční expanzi jejich firmy.


Amazing Places bourají mýty o tom, že cestování je zajímavé pouze v zahraničí. Vily, hotely, apartmány i glamour campy. Portfolio tvoří několik set nabídek ubytování, které jsou jednotlivě a pečlivě vybrány.

Trend cestování po Česku je na vzestupu, především s rozvolněním hygienických nařízení v rámci pandemie COVID- 19. Petr Kotík sám říká, že firma během pandemie neutrpěla ztráty a naopak z toho těží, protože češi chtějí zůstat doma.


#2 Tipy na turistické aplikace pro chytré telefony

  • Mapy.cz jsou základ pro všechny cestovatele. Nabízí možnost offline mapy, turistické trasy, body zájmu a i tipy na výlety.
  • Kudy z nudy se hodí pro ty, kteří plánují výlety ve svém okolí. Aplikace kromě tipů na výlety nabízí i kalendář akcí v blízkosti uživatele.
  • Na kole i pěšky nabízí trasy pro mnohem víc než nese ve svém názvu. Pomůže vám najít stezky pro brusle, kola, vodáky, běžkaře a mnoho dalšího.
  • Výlety a zábava s dětmi není jen pro děti. V aplikaci si můžete vybrat z desítek kategorií jako jsou například zámky, farmy, inline stezky a podle toho si naplánovat svůj výlet.
16.06.2021

Komentáře