Menu

Blog

Pod pojmem blog si můžete představit jakýsi online deník, který si píše autor nazývaný bloger (či blogger) a do kterého zaznamenává své názory, zážitky nebo autorskou tvorbu a odhaluje své soukromí. V současné době se nesmírné popularitě těší lifestylové, kuchařské a fitness blogy, kolem kterých vznikají celé čtenářské komunity.

Autoři nejúspěšnějších blogů jsou natolik oblíbení mezi čtenáři, že se v dané oblasti stávají autoritami neboli influencery. Spolupráci s blogery často využívají různé značky, které jim nabízejí k vyzkoušení své produkty výměnou za jejich recenze, aby tak nenásilnou formou rozšířili povědomí o produktu i značce samotné. Blogy si na svých stránkách často zakládají také různé firmy. Uveřejňují na nich především články týkající se odvětví, ve kterém podnikají a postupně se tak stávají autoritami ve svém oboru.

Nevíte, jak začít psát blog pro svou firmu? Copywriting blogu si můžete objednat i u nás. Zaměřujeme se na kvalitu článků a na analytické výsledky, které vám pomohou dále růst.