Menu

Kde letos sledovat MS v hokeji? 6 pražských tipů

Autor Pavla Pisárová Pavla Pisárová

Mistrovství světa v hokeji je každý rok pro mnohé fanoušky sportovní svátek. Někteří ani nedutají do posledních vteřin zápasů a jiní si zase užívají uvolněnou atmosféru s přáteli u piva. Užijte si letošní mistrovství venku na zahrádkách restaurací, otevřely se v pravý čas. A my jsme našli místa, kde můžete našim hokejistům fandit.

Žižkov BeerGarden

V žižkovských největších pivních zahrádkách už připravili venkovní LED obrazovku, velkoformátové televize do stanu a aby fanoušci nemuseli čekat ve frontách, přidali i výčepní zařízení. Nezapomeňte si včas rezervovat místo u stolu a užijte si skvělou hokejovou atmosféru.

Park Riegrovy sady

Podle nastavených protiepidemických nařízení budete moci sledovat mistrovství i na velkoplošné obrazovce „v Riegráčích“. K tomu doplňte už jen přátele a pivo do skla a nemine vás velký zážitek s tou pravou venkovní atmosférou. Místo si můžete rezervovat na ticketlive.cz.

Coffice

Možná byste řekli, že coworkingové centrum a mistrovství nejdou dohromady, avšak v tomto Coffice se promítaní uskuteční vždy po 18:00 na zahrádce. Předem si rezervujte místo na jejich telefonním čísle, protože kapacita je omezená. Potom stačí už jen fandit, aby si na konci turnaje některou z medailí pověsili na krk i naši hokejisté.

Restaurace u Zábranských

Příjemný hokejový večer můžete strávit i v tradiční restauraci, která již otevřela svou zahrádku, a čeká na vaši návštěvu. Jedinečnou atmosféru tohoto místa, které bylo zařazeno na seznam kulturních památek, umocňuje jeho více než stoletá historie. Podle našich informací hokejový přenos plánují.

Terasy Harfa

Na Terasách Harfa to žije hokejem a promítají na velkoplošné obrazovce. Národnímu týmu tak můžete fandit pod otevřeným nebem a navíc máte šanci v zábavných soutěžích vyhrát super ceny.

Smíchovská krčma

Aj tradiční Smíchovská krčma otevřela letní zahrádku a vysílá přímé přenosy z mistrovství světa. Sdílená radost je dvojnásobná radost. Tak pojďte fandit.

V takové atmosféře se dříve fandilo na Staroměstském náměstí. Věříme, že se to v budoucnu zopakuje, a budeme moci zase sledovat zápasy na velkém plátně v centru Prahy. Zdroj: Pinterest.com

Našim hokejistům přejeme pořádnou porci hokejového štěstíčka a vám příjemnou zábavu. Na závěr přinášíme rozpis zápasů národního týmu v základní skupině.

Tak buďte při tom. Češi, do toho!

19.05.2021

Komentáře