Menu

SEO test – otestuj své znalosti

Autor Pavel Bělík Pavel Bělík

Prověřte své SEO znalosti v našem podrobném SEO testu. Tento test obsahuje 30 otázek a má za úkol ukázat každému z vás, jaký přehled v oblasti SEO má, kde jsou jeho silná a slabá místa a v jakých oblastech by se měl dále vzdělávat.

Otázky v kvízy mají různou úroveň obtížnosti, a to z toho důvodu, abychom v závěrečném vyhodnocení dokázali oddělit SEO začátečníky od středně pokročilých a profesionálů.

U zainteresované veřejnosti se často setkávám s představou, že je SEO postaveno na technické optimalizaci webu. Technické SEO je ale pouze jednou z dílčích disciplín, což reflektujeme i v tomto znalostním testu.

Počítejte s tím, že se nejedná o test teorie, ale o test v praxi nezbytných znalostí. Proto v něm například neřešíme, ve kterém měsíci a roce byl spuštěn update vybraného algoritmu, ale zajímá nás, jaké změny tento algoritmus do optimalizace pro vyhledávače přinesl.

[quiz-cat id=“3298″]

Kde zjistit o SEO více?

Pokud u sebe cítíte prostor ke zlepšení, chcete se dozvědět o SEO něco navíc, naplánovat vlastní SEO strategii a zjistit, jak naše agentura klientům to SEO zapíná, přijďte se podívat na přednášku, kterou připravuji spolu se svým kolegou Milanem Fialou.

Název přednášky zní Jak na SEO aneb návštěvnost zdarma pro tvůj web a bude se konat v úterý 28. 11. 2017 od 19:00 do 20:30 na adrese Smetanovo nábřeží 6, 110 01 Praha, v budově Karlovy Univerzity, místnost 215. Odkaz na událost na FB najdete zde. Pořádá ji Click it a vstup je zdarma.

Těším se na viděnou!

20.11.2017

Komentáře