Menu

Affiliate marketing

Hledáte nové cesty a nástroje, které rozmnoží řady vašich zákazníků? Právě affiliate marketing je čím dál tím více využívaným nástrojem pro získávání nových zákazníků.

Jak affiliate marketing funguje:

Provozovatel webu v rámci affiliate programu uzavře dohodu s dalšími provozovateli webů, na které chodí jeho potenciální zákazníci, a zaváže se vyplatit jim provizi za každého zákazníka nebo návštěvu přicházející z jejich stránek a vykonající na jeho stránce požadovanou aktivitu. Tou může být například objednání zboží, registrace nebo návštěva.

Hlavní výhodou oproti klasické reklamě je, že jako provozovatel affialiate programu platíte za skutečnou aktivitu a ne pouze umístění reklamy.

Proč si vybrat nás:

  • na základě zhodnocení vašeho druhu podnikání vám připravíme strategii affiliate marketingu
  • poradíme vám, jaký systém pro partnerský program využít a jaké reklamní formáty pro partnera připravit
  • pomůžeme vám s oslovením možných partnerů
  • průběžně budeme program vyhodnocovat a na základě výsledků doporučíme jeho vylepšení tak, abyste získali více partnerů

Pro naše klienty zajišťujeme poradenství ohledně přípravy programu, i provozu systému a akvizice nových partnerů.Nejste si jisti, zdali je affiliate pro vaše podnikání vhodný? Potřebujete s affiliate poradit? Kontaktujte nás.

    Napište nezávaznou poptávku