Menu

SEO strategie

Moderní forma SEO vyžaduje komplexní pohled na optimalizaci webu. S vhodnou SEO strategií dáte optimalizačnímu procesu ten správný směr. Chcete si udržet přední pozici ve vyhledávání dlouhodobě?  Přejete si návštěvníky vašeho webu proměnit v klienty? Pak se bez kvalitní SEO strategie neobejdete.

Proč potřebujete SEO strategii?

Optimalizací vašeho webu zvýšíte návštěvnost, správná SEO strategie zajistí plnění vašich obchodních cílů. Pokud svůj web optimalizujete jednorázově, na předních pozicích se udržíte jen krátkodobě. Kvalitní SEO strategie vám zajistí dlouhodobou úspěšnost.

Co SEO strategie obsahuje?

Kompletní SEO strategie obsahuje:

Primární cíle projektu

Prvním krokem je vymezení primárních (obchodních) cílů. Usilujete o růst tržeb?  Rádi byste zvýšili povědomí o vašem webu? Na základě vašich požadavků stanovíme strategické SEO cíle, které povedou k plnění cílů vašeho projektu.

Cílové segmenty a jejich potřeby

Při identifikování vašich cílových segmentů se zaměříme jak na jejich obecné, tak specifické znaky. Vše ve vztahu k vašim nabízeným produktům a službám. Usilujete o spokojené zákazníky, nikoliv vyhledávače, a proto je třeba provádět optimalizaci webu primárně pro vaše cílové segmenty.

Relevantní kategorie klíčových slov

Jde o specifikaci relevantních kategorií klíčových slov, při jejichž vyhledávání by se vaše stránka měla objevit na předních pozicích. Kategorie mohou být sekce na webu, produktové řady nebo služby, které nabízíte. Reálně ale klíčová slova vychází od vašich cílových segmentů. Jak vaši zákazníci při vyhledávání uvažují? Může jim váš produkt nebo služba nějak pomoci?

Po specifikaci následuje analýza klíčových slov, se kterou vám rádi pomůžeme. Výstupem analýzy je seznam klíčových slov, která jsou pro váš web nejvíce relevantní, hledaná a současně nejméně konkurenční.

Nalezení slabých míst a identifikace příležitostí

Zpracujeme vám kvalitní SWOT analýzu. Objektivně posoudíme vaše silné stránky a nezavřeme oči před těmi slabými. Díky analýze budete připraveni využít příležitostí a schopni se vypořádat s hrozbami.

Identifikace konkurence

Identifikujeme vaše nejvážnější konkurenty. Doporučujeme provedení detailní analýzy, která je součástí našich nabízených SEO služeb.

Výběr vhodné SEO strategie

Pro dosažení vašich stanovených cílů pro vás vybereme vhodnou SEO strategii. Pokud zjistíme úskalí ve vašem odkazovém portfoliu, vypracujeme vám strategii linkbuildingu. Bude-li třeba rozvíjet obsahovou stránku vašeho webu, nastavíme vhodnou obsahovou strategii včetně optimalizace obrázků a videí. Navrhneme vám ideální kombinaci našich služeb přesně na míru.

Návrhy a doporučení

Na základě našich odborných znalostí a mnoholetých zkušeností identifikujeme specifické kvality vašeho projektu. Výstupem jsou podrobné informace o konkrétních oblastech, na které se doporučujeme zaměřit a které povedou k vyšší návštěvnosti vašeho webu.

Proč si objednat SEO strategii právě u nás?

  • Odbornost – náš tým tvoří špičkoví specialisté v oboru SEO
  • Zkušenost – máme bohaté zkušenosti z desítek projektů všech typů i velikostí
  • Komplexnost – na projektu spolupracují konzultanti z SEO, PPC, UX, copywritingu, sociálních sítích a dalších odvětví internetového marketingu
  • Flexibilita – nasloucháme našim klientům, přinášíme expertní doporučení
  • Univerzálnost – vypracovaný dokument je srozumitelný pro všechny strany