Menu

Facebook Messenger

Facebook Messenger (běžně se název zkracuje na Messenger) poskytuje prostor, kde můžete bezplatně komunikovat s přáteli. Jeho prostřednictvím si můžete posílat zprávy nebo využít službu hlasového či video hovoru. Abyste jej mohli používat v telefonu, musíte si stáhnout aplikaci, mít přístup k internetu a registrovaný Facebook účet.

Přes Messenger si můžete s přáteli posílat textové zprávy, fotografie, videa, krátké GIFy, odkazy, soubory a mnoho dalšího. Messenger vám dovoluje si u jednotlivých konverzací vybrat barevné schéma a personalizovat tak svůj chat. Na zprávy můžete vzájemně reagovat použitím emotikon, které vyjádří váš postoj. Využijete možnost odpovídat na konkrétní zprávy nebo danou zprávu předat dál, a udržujte tak ve svých oknech pořádek. Prostřednictvím platformy se můžete vyfotit a svou individualitu projevit použitím zajímavých filtrů. Vylepšete své konverzace stažením nejrůznějších sad vtipných a roztomilých samolepek.

Facebook Messenger podporuje využívání více účtů najednou a současně skrze něj můžete spravovat zprávy stránky. V platformě lze vytvářet skupinové konverzace a díky propojení s Facebookem si zobrazit Příběhy přátel. Vaše konverzace můžete mít v telefonu, tabletu i počítači najednou.