Menu

Agentura eVisions se stala oficiálním partnerem SEOlogera a vy tam nesmíte chybět!

Autor Petr Hlaváč Petr Hlaváč

Znáte to „tajné“ místo, kde se každý měsíc schází absolutní špička v oblasti SEO? Místo, kde se koncentrují cenné informace a zkušenosti znalců? V holešovické Pintě, pivním steakhousu, se pod záštitou SEO experta Pavla Ungra pravidelně koná akce s názvem SEOloger. Hrdě hlásíme, že jako agentura eVisions jsme se v květnu stali jejím oficiálním partnerem.

Učte se od nejlepších

V SEO často nabydete pocitu, že nasát informace z knih, kurzů nebo od kolegů zkrátka nestačí. Že k radostnému Heuréka! to chce něco víc. Načerpat know-how přímo od odborníků. Vyměnit si zkušenosti a tipy s ostatními SEO mágy. Rozpoutat vášnivou diskuzi. Díkybohu se tohle všechno děje a dít bude, a to právě na SEOlogerovi.

A jak takový SEOloger vlastně probíhá?

Po úvodním slovu Pavla Ungra dostanou prostor pozvaní přednášející – špičkoví marketéři, kteří vám rozšíří obzory napříč celým SEO i marketingovým světem. Poté vypukne otevřená debata završená přínosným networkingem.

Zúčastnění už měli dokonce i (online) čest s Google webmasterem Garym Illyesem a Johnem Muellerem z Google Switzerland, který působí na pozici Webmaster Trends Analyst.

Celou akci natáčíme, neuteče vám proto ani myš

Na SEOlogerovi zasednete ke stolu s experty na SEO a online marketing. A my chceme, aby vám z akce neunikla žádná důležitá informace. Jinými slovy, v rámci našeho partnerství se SEOlogerem pro vás celé dění natáčíme. Tu ocení především ti, kteří se akce nemohou zúčastnit, ale i ti, pro které je opakování matkou moudrosti a chtějí si SEOlogera poslechnout znova.

Seznam záznamů z akce SEOloger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznam ze 42. setkání – SEOloger: Budoucnost SEO nástrojů (Marketing Miner, Collabim, ContentKing)

 

 

 

 

Záznam ze 41. setkání – SEOloger na téma Crawling & Indexing: Technical SEO basics that drive revenue s Robinem Rozhonem. 

 

 

 

Záznam z 39. setkání – SEOloger, kde Milan Fiala z naší agentury  přišel pohovořit o SEO v Německu.

 

 

 

Záznam ze 38. setkání – SEOloger, kde Martin Kirschner ze Seznamu přišel pohovořit o kanonizaci na Seznam.cz.

 

 

 

 

29.05.2018

Komentáře