Menu

Nejbizarnější účty na TikToku. Tady zůstává rozum stát!

Autor Michaela Rusová Michaela Rusová

Sociální síť TikTok trhá rekordy, s počtem okolo 1,5 milionu aktivních uživatelů se velikostí přiblížila ke gigantům, jako je LinkedIn či Snapchat. Zatímco na LinkedInu je nutné volit formálnější komunikaci, na TikToku můžete odhalit i to nejbláznivější „já“. Podívejte se na tiktokové účty, nad kterými mnohdy zůstává rozum stát.

Určit hranici bizarnosti je bezpochyby těžké. Co může být akceptovatelné pro jednoho, nemusí být pro druhého. Pro náš článek jsme tak vybrali účty, na kterých jsou videa budící dojem, že má jejich autor patrně o kolečko víc. Nicméně sklízejí úspěch, o čemž svědčí především „počty zhlédnutí“. A o to koneckonců jde.

#mrmilothechonk

Začněme ochutnávačkou vody. Kočička Milo by se mohla zdát jako každá jiná kočka, ale až do té chvíle, než zavítáte na její účet na TikToku. Svou profesní kariéru začala jako ochutnávačka a specialistka na vodu. Dokonce jí značky posílají své vody na ochutnávku. Dneska má k sobě pomocnici, mladší sestru Poppy. A že mají kočky vlastní účet na TikToku, a vy ještě ne? V dnešní době naprostý standard a netřeba více komentovat. Btw: Milo má dokonce svůj vlastní merch…

#everyslice

Neumíte perfektně, rovnoměrně, symetricky a bez námahy ukrojit plátek chleba? Nezoufejte, nic se neděje, my to také neumíme. Ale co zaručeně víme a co jsme se naučili od chlebového muže, je to, že „every slice has a story to tell“, a proto si každý kousek ukrojeného chleba zaslouží video na TikToku. Je libo krajíc?

#sinkreviews

Co by vás a asi ani nás nikdy nenapadlo, je založit svou komunikaci na TikToku na recenzích umyvadel. My proto nezahálíme a odteď přemýšlíme nad další domácí výbavou, se kterou bychom na TikToku prorazili a dosáhli téměř 1 milionu sledujících.

#tooturnttony

Svalnatý týpek založil svou slávu na tom, že má kachnu jako domácího mazlíčka, pije se svou babičkou a přítelkyní (která má ve videích masku přes obličej a kontroverzní roli…). Tomu všemu přihlíží jeho máma, která na konci videa zakřičí srdceryvné „what the fuck, Anthony“. Tony již vytvořil také mnoho dalších absurdních scén…

#jiffpom

Máme tady další zvířátko, které je na socialu asi úspěšnější než vy. Je jím pejsek JiffPom. Nejedná se pouze o dalšího vtipného mazlíčka, protože Jiff Pomeranian je držitelem hned dvou Guinessových světových rekordů za nejrychlejší běh po dvou předních tlapkách. Co víc dodat.

#harry.tate

Tenhle vysoký týpek se pohybuje na tenké hranici mezi tím být cool a být weird. Ale na někoho jeho videa a content vážně platí. Navíc si ani po více než 500 videích prostě nedokážete udělat představu o jeho obličeji jako celku, protože neustále nosí osobité miniaturní brýle, ve kterých běhá po New Yorku a tančí na nejrůznější songy. V tom vlastně tkví princip jeho úspěchu.

Máte tip na video, které by si zasloužilo zařadit na tento „bizár list“?

Dejte nám vědět na sociálních sítích, rádi náš výčet doplníme.

Pokud se o TikTok zajímáte, nezapomeňte si přečíst článek České značky, které válí na TikToku.

20.01.2022

Komentáře