Menu

Marketing Miner: unikátní nástroj pro každého markeťáka

Autor Martina Habartová Martina Habartová

Určitě používáte plno nástrojů na získání dat či automatizaci práce. Kolik z vás však zná nástroj Marketing Miner z dílny Filipa Podstavce?

Filip Podstavec požívá pověsti jednoho z nejlepších linkbuilderů v České republice. Teď byste na něj měli upřít svou pozornost také kvůli nástroji, který vyvíjí. Jeho Marketing Miner vám za pakatel poskytne 17 skvělých nástrojů, které vám usnadní vaše každodenní marketingové úkoly.

Co všechno s Marketing Minerem dokážete?

SERP Analyzer

 

najde a prozkoumá konkurenci. Zobrazí vám pozice ve vyhledávání na Seznamu, odhadne návštěvnost na frázi i její hledanost. Databáze se aktualizuje každé dva týdny.

Market Prospector

 

vám po vložení frází sdělí, zda se na ně v SERPu zobrazují komerční nebo nekomerční weby a jakého typu jsou (blogy, magazíny, e-shopy, firemní weby…). Na vložené fráze získáte výpis všech domén i s konkrétní stránkou, která se v SERPu na frázi zobrazuje. Chcete s weby navázat spolupráci? Market Prospector vám stáhne kontaktní údaje na jejich majitele.

Keyword Minery

 

vám pomůže při práce s klíčovými slovy. Můžete využít Hledanost frází, stáhnout si Data z našeptávačů (Seznam, Google, Zboží.cz, Wikipedia, sBazar a YouTube), která vám pomohou v orientaci v oboru. Pracujete na analýze klíčových slov? Vyzkoušejte nástroj na Kategorizaci klíčových frází. Pokud se teprve rozhlížíte po vybraném oboru, nástroj Nejbližší entity frází vám zjistí, které fráze s ním souvisí.

URL Minery

 

stáhne nejrůznější informace o konkrétních URL. Získá vám základní informace, jako je např. screenshot obsahu URL, zanalyzuje rychlost načítání i obsah stránky. Zjistí, v jaké úrovni webu se nachází odkaz na váš web a vypíše vám sociální signály, které se dané URL týkají, takže budete vědět, které články jsou nejsdílenější. Výborným nástrojem je také Broken link checker, do kterého hromadně nahrajete stránky, kde byste měli mít na daný web odkazy a zkontrolujete, jestli stále všechny fungují.

E-mail Minery

 

vám pomocí nástroje Contact finder najde kontakty na majitele zadaného webu. Kontakt určuje s přesností na procenta, která vám vždy vypíše. Tu určuje vícero faktorů. Chcete oslovovat sadu webů, kterou jste si stáhli, a nemáte na ně kontakt? Sáhněte rozhodně po Contact finderu.

marketingminer01

Ostatní nástroje

obsahují tři nástroje, které se nedají zařadit do jiné kategorie. Svými funkcemi vás ale nadchnou:

  • content scraper vám pomocí CSS selektorů umožní automatizovaně stahovat téměř cokoliv z jakéhokoliv webu (od obrázku, po ceny produktů až po produktové popisky).
  • brand linkbuilding vám vytáhne z internetu informace o tom, kdo zmiňuje vaši doménu či brand, ale neodkazuje na ni/něj. Tak je budete moci oslovit s tím, aby na vás odkaz přidal.
  • skloňování využijí především e-mailingoví specialisté, kteří chtějí personalizovaně a správně česky oslovovat příjemce svých zpráv.

Vyplatí se vám Marketing Miner?

Komplexní online marketingový nástroj Marketing Miner získáte v Premium verzi za 500 korun měsíčně. Ta obsahuje možnost zadání až 100 000 dotazů za měsíc, neomezené využití SERP Analyzeru a e-mailovou podporu. V tomto rozsahu a při počtu a užitečnosti jednotlivých nástrojů vám předplacení nástroje rozhodně doporučujeme, protože vám vaši práci výrazně usnadní.

09.11.2015

Komentáře