Menu

Bidding fox

Bidding Fox je bidovací nástroj, který pomáhá se správou inzerce v systémech Heureka.cz, Heureka.sk a Zboží.cz. Nástroj Vám skrze automatický bidding pomůže zefektivnit biddování na jednotlivé produkty, sledovat konkurenci či udržovat stanovené PNO Nástroj je doplňkem systému Mergado.

Bidding Fox lze vyzkoušet na 15 dní zdarma. Poté jsou měsíční náklady ve výši 1 286 Kč. Pokud se chcete s tímto nástrojem naučit perfektně, je možné využít nabídku školení přímo od Mergado.cz. 

Jednou z hlavních výhod nástroje Bidding fox je možnost seskupit produkty do kategorií dle zvolených parametrů – může to být cena, typ produktu nebo například marže. Skrze tento nástroj lze poté nastavit maximální cenu za proklik, pozici, maximální PNO a pro každou skupinu produktů zvlášť. 

Klíčovým přínosem nástroje je automatizace biddingu  a efektivnější dosažení výsledků. Podobně jako je tomu u nových typů kampaní v Google Ads je potřeba zadat KPI, kterých chceme dosáhnout pro jednotlivé skupiny produktů a bidding je již plně na systému. S nástrojem tak šetříme čas, potřebný dříve k nastavení ručního biddingu. 

Mergado kromě nástroje Bidding Fox nabízí spoustu dalších aplikací, které Vám pomohou se správou kampaní. Jako například: 

 

  • Pairing Bear – podmínkou inzerce na Heurece je správné spárování produktů. Pokud nemáme dobře připravený feed, může být tento úkol časově náročný. Nástroj Pairing Bear vám s tímto úkolem pomůže. Využívá data z reportu spárovanosti produktů. Na základě získaných dat vám nástroj navrhne správnou kategorii ke spárování. 

 

  • Feed Image Editor – tento nástroj Vám usnadní hromadné úpravy obrázků, které využíváte ve feedu. Současně je možné doplnit například slevové štítky, nálepky nebo texty. Nástroj kontroluje, zda jsou všechny úpravy v souladu s pravidly pro inzerci.