Menu

Panáka za každý gól? 9 nejlepších míst pro sledování MS v hokeji 2018 v Praze

Autor Vojtěch Satrapa Vojtěch Satrapa

MS v hokeji je každý rok pro mnohé sportovní svátek. Někteří ani nedutají do posledních vteřin zápasů a jiní si zase užívají uvolněnou atmosféru s přáteli u piva. Ať už chodíte fandit našim hokejistům kamkoliv, dobrá atmosféra by měla být vždy na místě. Vybrali jsme 9 nejlepších míst v Praze, kam se vyplatí vyrazit.

Žluté lázně

Ve Žlutých lázních je vždy živo, a o to více, když se hraje hokej. Jak si naši vedou zde můžete sledovat na 8 velkých obrazovkách v restauraci Tančírna a zároveň se můžete nechat bavit fandícími soutěžemi jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny.

James Joyce Irish PUB

Jak zpestřit hokejovou podívanou, vědí velmi dobře i v irském pubu James Joyce. Kromě promítání zápasů na plátno mají v James Joyce připravenou také menší odměnu pro všechny opravdové fanoušky. Pokud totiž přijdete v dresu národa, kterému fandíte, dostanete jedno pivo zdarma.

 

Riegrovy sady

Pokud vás láká venkovní atmosféra, potěší vás i Riegrovy sady. Hokej si zde užijete jak uvnitř restaurace, tak i na venkovní zahrádce, kde můžete sledovat naše hokejisty v akci na venkovním plátně. Určitě ale přijďte minimálně s hodinovým předstihem. Na zahrádce v Riegráčích bývá na hokej často plno.

 

Hooters

Doslova neobyčejnou podívanou vám zaručí i sport bar Hooters. Sami si totiž nebudete jistí, kam upřít svůj zrak dříve. Jestli na hokej v televizi nebo na, řekněme, fyzicky obdařené hostesky. Pokud si tedy chcete užít hokejové mistrovství u dobrého piva a s krásnou společností okolo, jsou Hooters jasnou volbou.

 

Potrefená Husa – Resslova

Jestliže skáčete radostí do stropu po každém gólu, který skončí u soupeře v brance, existuje už jen jedno místo, kde vám udělají ještě větší radost. V Potrefené Huse v Resslově ulici vám totiž za každý gól našich hokejistů dají zdarma panáka. I zde se samozřejmě všechny zápasy promítají na velké plátno.

Známé restaurace

Alternativou pro příjemný hokejový večer může být také některý z dalších známých podniků v Praze. Příjemné prostředí, dobré pivo a promítání na plátno na vás čekají i na těchto místech:

Škoda jen, že už několik let nedostáváme příležitost sledovat hokej všichni společně ze Staroměstského náměstí. Na Staromáku byla přeci vždy skvělá fandící atmosféra a všichni se bavili. Třeba se ale plátna v centru Prahy zase někdy dočkáme.

Našim hokejistům každopádně přejeme pořádnou porci hokejového štěstíčka a vám příjemnou zábavu, ať už vyrazíte za hokejem kamkoliv. Třeba i do Kodaně jako náš SEO specialista Michal.

SHARING IS CARING!

10.05.2018

Komentáře