Menu

Nenechte si ujít 8 top podzimních konferencí z online marketingu

Autor Iveta Nečesalová Iveta Nečesalová

Co vás na podzim čeká a nemine? Přinášíme vám přehled konferencí z online marketingu, které byste určitě měli navštívit, abyste udrželi krok s nejnovějšími trendy.

17.10. /Sobota/ ShopCamp 2015

Konference je určena pro provozovatele e-shopů a markeťáky. Těšit se můžete na přednášky i workshopy vedené odborníky z oblasti. Jedná se o konferenci s velmi kvalitním obsahem a navíc je díky sponzorům celá akce zdarma.

20.10. /Úterý/ Reklamní strategie pro e-shopy aneb 5 cest jak využít online inzerce pro e-shop

Pokud provozujete e-shop nebo pracujete v digitální agentuře, je tahle určena akce přímo vám. Ve třech krátkých prezentacích vám ostřílení profesionálové představí své zkušenosti ze tří různých specializací. První přednáška bude z pohledu firmy, specializující se na vývoj e-shopů, druhá pak z pohledu digitální agentury a třetí se bude věnovat zkušenostem konkrétního renomovaného českého e-shopu.

21.10. /Středa/ Czech Internet Forum 2015

Přehlídka toho nejlepšího z českého online světa. Potkáte spoustu zajímavých lidí v sálech i v předsálí a své zkušenosti budete moci porovnat s řadou konkrétních příběhů a příkladů. Uvidíte mnoho zajímavých hostů – mimo jiné i Martina Veselovského a Danielu Drtinovou z DVTV, kteří budou hovořit o svém internetovém projektu.

4.11. /Středa/ Osobní bezpečnost na internetu

Udržujte si přehled o tom, na co je potřeba si dávat pozor. Získejte na odborném semináři odpovědi na otázky okolo ochrany osobních údajů nebo správného používání fotek. Provozujte svůj byznys na internetu bezpečně a tak, abyste se nedostali do průšvihu.

11.11. /Středa/ Web Top 100

Na Web Top 100 si poslechnete případové studie, seznámíte se s aktuálními trendy a načerpáte mnoho inspirace pro váš digitální marketing. Těšte se na špičky v oboru. Naučíte se, jak propojit online a offline data o vašich zákaznících. Dozvíte se, jak díky YouTuberům, příběhům a eventům vydělává Zoot stovky milionů ročně a můžete je vydělávat i vy. Další špičkoví řečníci se na vás se svými tématy těší na konferenci Web Top 100.

14.11. /Sobota/ Tvořím Web

Přihlaste se na pokračující workshop z cyklu „Tvořím web“, věnovaný základům programování v PHP, pomocí kterého rozpohybujete statické webové stránky. Workshop je zcela zdarma pro členy i veřejnost.

25.11. /Středa/ Jak vydělat díky mobilnímu marketingu

Na akci Mobilní marketing nebudou chybět aktuální data o mobilním životě „české populace“, novinky a trendy z pohledu zákazníků i dodavatelů a především příklady realizovaných kampaní a řešení, které firmám pomohly posunout se v byznysu kupředu.

26. – 28.11. /Čtvrtek-sobota/ Marketing Festival 2015

Řečníci ze zahraničí i z tuzemska se vám představí na největší marketingové konferenci v Brně. Teorie je důležitá, ale praxe je praxe. Případové studie z ČR i ze zahraničí budou i letos důležitou součástí programu. A opět ve světové premiéře. Akce je už sice beznadějně vyprodaná, ale ještě se můžete zúčastnit workshopů, které budou vypsány v průběhu tohoto měsíce.

15.10.2015

Komentáře