Menu

Chcete se připojit k týmu eVisions ?

Autor Jaroslav Vidim Jaroslav Vidim

Posledních několik měsíců nám do eVisions chodí stovky životopisů a probíhají desítky pohovorů. Někdy ani nevěříme, co všechno jsou uchazeči schopni říct nebo udělat. Předejděte chybám, které se stále dokola opakují a můžou vás ve vteřině pohřbít

Vymazlete si životopis

Dejte si záležet na obsahové i formální stránce životopisu a neposílejte ho ve Wordu. Dobré a originální CV je vaše letenka první třídy k pohovoru.

Ukažte, že jste vychovaní

Dodržujte základy slušného chování a komunikace. Pozdrav, oslovení a předmět v emailu nejsou přežitky z 18. století.

Vhodná fotka je základ

Snažte se nám pozitivně vrýt do paměti. Fotka v životopise je prvním základním krokem. Tím ovšem nemyslíme, že tam dáte selfíčko z poslední párty.

Co o vás prozradí sociální sítě

Zamyslete se, zda veřejně dostupné informace na internetu na vás házejí to správné světlo. Instagram a další sociální profily vám pomůžou nás zaujmout nebo vám definitivně podkopnou nohy.

Jděte na to jinak

Pokuste se od ostatních uchazečů něčím odlišit, buďte výjimeční. Vsaďte na decentní originalitu.

Přemýšlejte

Nepište věty typu „Byl byste prosím tak laskav a přiblížil mi cestu MHD? Pojedu ze Smíchova. Pokud se nepletu, v blízkosti je zastávka tram č. 12.“ Hlásíte se do online marketingu, tak nějak předpokládáme, že jste s internetem jedna ruka a zvládnete si najít spoj.

Nehypnotizujte hodinky

Přišli jste na pohovor a chcete se prodat. Nedívejte se každé 2 minuty na hodinky, protože jste si zaplatili parkovací stání na 30 minut. Nic dobrého to o vás nevypovídá.

Informujte se

Zjistěte si o nás co nejvíc informací. Není nic horšího než uchazeč, který nedokáže odpovědět na otázku, co děláme. Přeci víte, kam se hlásíte.

Přesvědčte nás

Ujasněte si, proč bychom měli zaměstnat právě vás a přesvědčte nás o tom. Z nějakého důvodu jste k nám přišli a věříte si. My chceme slyšet, čím obohatíte náš tým.

Nemusíte umět úplně všechno

Pokud něco zatím neumíte nebo nemáte zkušenosti, nestyďte se za to. Naopak, žádný učený z nebe nespadl. Utvrďte nás v tom, že jste schopni se všechno rychle naučit.

Nevymýšlejte si

Nehledáme všeználky, ale lidi, kteří mají chuť se neustále učit a rozvíjet. Nikdy proto nelžete o svých schopnostech a dovednostech. Kromě toho, že to trochu tahá za uši, stejně na to velmi brzy přijdeme a z ostudy kabát mít určitě nechcete.

20.08.2015

Komentáře